کیانو ریوز در جان ویک 4 التماس می کرد که قطعاً کشته شود

کیانو ریوز در جان ویک 4

کیانو ریوز در جان ویک 4 می خواست که به طور حتمی و قطعی کشته شود.  با وجود خستگی، ریوز و کارگردان چاد استاهلسکی مشتاق ادامه فرنچایز هستند و طبق گزارش‌ها در حال طرح داستان بعدی هستند. تهیه کنندگان و فیلمسازان پیوند محکمی با هم دارند و متعهد به خلق قسمت بعدی مجموعه جان ویک هستند.

کیانو ریوز در جان ویک 4 کشته شد. این یک پایان برای این کارکتر بود. در پله‌های Sacre Coeur در پاریس، جان ویک (کیانو ریوز) که به نظر می‌رسید آخرین نفس ها را می کشید، سرانجام توانست دشمنان خود را شکست دهد. به گفته باسیل ایوانیک، تهیه کننده فرنچایز:” این همان چیزی بود که ریوز می خواست.”

ریوز پس از این فیلم‌ها احساس خستگی می‌کند. کیانو ریوز در جان ویک 4 به نقطه شکست رسیده بود. و ایوانیک اعتراف کرد که ریوز التماس می کرد که ویک در پایان فیلم “قاطعانه” کشته شود تا سرانجام بتواند استراحت کند. اما این فیلم‌ها هستند. و جان ویک یک افسانه است. بنابراین تصمیم گرفتیم به صورت 100 درصد از جان ویک قطع امید نکنیم و به 90% رضایت دادیم. در حالی که در مسیر تبلیغاتی اسپین‌آف آینده Wick یعنی سریال The Continental قرار داریم.

ایوانیک توضیح داد: « ساخت این فیلم ها بسیار طاقت فرسا است و کیانو را از نظر جسمی و روحی نابود می کند. “در پایان، او همیشه می‌گوید، “من دیگر نمی‌توانم این کار را انجام دهم” و ما با او موافقیم. اما باز هم در ادامه کیانو بازمیگردد و می‌گوید: “من می‌خواهم”. در پایان قسمت جان ویک 4 او کشته می شود (اما واضحا زنده است و این کار تنها برای دور کردن جان ویک از هیاهو و استراحت کردن اوست). اما حدود 10 درصد فرصت بازگشت باقی گذاشته ایم.»

اخبار مرتبط: تریلر سریال The Continental

کیانو ریوز در جان ویک 4

جان، پل و رینگو

ایوینک در ادامه توضیح داد که پیوند نزدیک تهیه‌کنندگان و فیلمسازان در طول سال‌ها در ساخت فرنچایز به این معنی است که هر چقدر که یکی از طرفین ممکن است نیاز به وقفه داشته باشد، به او زمان کافی داده می شود.”همه ما به قدری دوستان خوبی شده ایم و همه ما آنقدر همدیگر را دوست داریم و همه ما از موفقیت این فیلم ها، از نظر انتقادی و تجاری، آنقدر راضی هستیم که همه با خود فکر می کنیم، چگونه با همدیگر مهربان باشیم و مشکلات یکدیگر را رفع کنیم “

برای برنامه ریزی قسمت های جدید همیشه کیانو و چاد [استاهلسکی] دور هم جمع می شوند تا بفهمند این داستان چیست. روشی که من آن را توصیف می کنم این است که آنها مانند پل مک کارتنی و جان لنون هستند و من رینگو هستم. آنها با من تماس می گیرند و به من بگو، “بسیار خوب، ما در حال حاضر داستان را برنامه ریزی کردیم و حالا نوبت شماست که وارد کار شوید. اینجا جایی است که شما ظاهر می شوید، و این داستان ما است. حال باید مراحل ساخت فیلم را آغاز نماییم.”

کیانو ریوز در جان ویک 4

یک جان ویک دیگر

ایوانیک با اعتراف به اینکه هنوز نمی‌خواهد با ویک خداحافظی کند. اظهار داشت که راضی است منتظر بماند تا کیانو دوباره آماده شوند و زمانی که آنها آماده شوند، همه چیز آغاز خواهد شد.

او ادامه داد: “همه ما یک جان ویک دیگر می خواهیم. ما نمی دانیم که چگونه به نظر می رسد و چه زمانی اتفاق می افتد. اما ما یکدیگر را دوست داریم و این دنیا را دوست داریم.” “همه دست‌ها باید تلاش کنند تا به نتیجه برسیم.” در حال حاضر بیشترین تمرکز بر روی اسپین آف های جان ویک است. پس از نمایش آنها باید دید اوضاع به چه صورت خواهد بود.”

The Continental در 22 سپتامبر در Peacock نمایش داده می شود.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =