جانی دپ و وکیل پرونده اش با یکدیگر کات کردند!

جانی دپ و پایان رابطه اش با وکیل پرونده ی طلاقش در انگلستان
مجله ی PEOPLE در سپتامبر تائید کرد که جانی و وکلیش با هم قرار میگذارند ولی رابطه ی شان “جدی نیست!”

داغ ترین اخبار سلبریتی های هالیوود در مووی 21:


ریچ جزو تیم حقوقی جانی در یک پرونده ی دیگر بود که در نهایت جانی آن را در نوامبر 2020 باخت. جانی از روزنامه ی انگلیسی به خاطر اینکه او را “همسر کتک زن” خطاب کرده بود شکایت کرد ولی دادگاه در نهایت حکم داد که “اساسا درست است” و همسر سابقش امبر هرد هم برای این موضوع شهادت داد.

جانی دپ در دادگاه حقوقی اش برای پرونده ی اعاده حیثیتش


ریچ جزو تیم حقوقی جانی در پرونده ی اخیرش علیه هرد نبود. جانی در نهایت برنده ی آن دادگاه شد و درخواست ده میلیون دلار غرامت کرد.
گرچه ریچ در پرونده ی ویرجینیای جانی شخصا وکیل او نبود اما چندباری در دادگاه حاضر شد تا حمایت خود را نشان دهد.

شروع رابطه ی جانی دپ و وکیلش از زمان شروع دادگاه


او یک بار با جانی در حالیکه قدم زنان میرفتند و لبخند میزدند در دوم می دیده شد و عکسی دیگر هم که وکیل جانی دپ را پس از پایان پرونده در آغوش گرفته بود منتشر شد که همراه جانی در حال ترک کردن دادگاه در نوزدهم می بودند.


در بیوگرافی ریچ نوشته او به “اشخاص و خانواده ها کمک میکنه حریم شخصی و شهرت شون رو حفظ کنند.” و در ” پرونده های تهمت، حریم خصوصی و کپی رایت تخصص داره.”

اون برای “دفاع کردن از شهرت موکل هاش علیه اتهام های غلط و آسیب زننده به شهرت شون روی کاغذ و فضای آنلاین و مجازی کار میکنه.”


بعد از دادگاه ژوئن جانی گفت که “هنوز بهترین ها در راهن” و اضافه کرد” هیئت منصفه زندگیم رو بهم برگردوندند و میخوام از تیم حقوقی بی نظیرم که کار فوق العاده ای انجام دادند تشکر کنم.”

منبع: PEOPLE

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 8 =