تشویق جانی دپ در فرش قرمز کن یکسال پس از دادگاه امبر هرد

جانی دپ در فرش قرمز کن

جانی دپ در فرش قرمز کن دوباره در کانون توجه قرار گرفت.

این بازیگر 59 ساله روز سه‌شنبه بر روی فرش قرمز مراسم جشنواره کن فرانسه رفت و فیلم فرانسوی ‌زبانش یعنی Jeanne Du Barry را که در آن نقش شاه لوئی پانزدهم را در کنار کارگردان Maïwenn بازی می‌کند، را افتتاح کرد.

دپ قبل از رفتن به فرش قرمز برای گرفتن امضا و گرفتن سلفی با طرفداران توقف کرد. او و عوامل و بازیگران ژان دوباری با هم دست در دست هم ژست گرفتند. دپ هنگامی که برای نشستن برو روی صندلی خود وارد داخل سالن شد مورد تشویق قرار گرفت. حضار برای چند دقیقه جانی را به صورت ایستاده تشویق کردند.

تشویق جانی دپ در فرش قرمز کن دقیقا یک سال پس از محاکمه جنجالی او در مورد افترا با همسر سابق امبر هرد صورت گرفت. جانی در سال 2018 مقاله ای در مورد اتهامات سوءاستفاده خانگی نوشته بود و به همین دلیل محاکمه شده بود.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 تیری فرمو رئیس جشنواره فیلم کن به خبرنگاران گفت: «در مورد تصویر حال حاضر جانی دپ در ایالات متحده اطلاعی ندارم. اما راستش را بگویم، در زندگی من فقط یک قانون دارم. آن هم آزادی فکر و آزادی بیان و عمل در چارچوب قانونی است». در ادامه می توانید فیلم ورود جانی دپ به مراسم را مشاهده نمایید.

جریان دادگاه

در نوامبر 2020 دپ دعوای افترای خود را در بریتانیا از دست داد. که در آن از روزنامه انگلیسی The Sun به دلیل اینکه او را ” wife-beater” خوانده بود، شکایت کرد. هرد 37 ساله برای تایید این ادعاها شهادت داد. و یک قاضی در لندن ادعاهای این رسانه را تایید کرد.

به طور جداگان، هیئت منصفه ای در ویرجینیا در محاکمه سال گذشته از دپ حمایت کرد. او در هر سه مورد افترا که علیه هرد مطرح کرده بود، برنده شد و هرد یکی از سه دعوی در دعوای متقابل خود را برنده شد. هر دو به این حکم اعتراض کردند. اما در دسامبر به توافق رسیدند.

هرد که 1 میلیون دلار به عنوان بخشی از تسویه حساب پرداخت خواهد کرد. در آن زمان در بیانیه ای طولانی ارائه داد و گفت: “من هیچ اعترافی نکردم. پرداخت غرامت هیچ امتیازی را از من کم نکرد. هیچ محدودیتی برای من وجود ندارد و همچنان ذو به جلو حرکت می کنم. “

وکلای دپ در بیانیه خود در آن زمان افزودند: “ما خرسندیم که رسماً درهای این فصل دردناک را به روی آقای دپ ببندیم. او در طول این روند روشن کرد که اولویت او آشکار کردن حقیقت است.”

درباره ژان دو باری منبعی در ماه آوریل گفت که “فیلمبرداری چالش برانگیز بود. اما جانی از بازگشت هیجان زده است.” در ادامه می توانید فیلم تشویق جانی دپ توسط حضار را مشاهده نمایید.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =