دومین تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen فصل دوم

دومین تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen

دومین تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen فصل دوم منتشر شد.

جوجوتسو کایسن (نبرد جادویی) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط گِگه آکوتامی نوشته و مصورسازی شده‌است و از مارس ۲۰۱۸ در هفته نامه شونن جامپ شوئیشا به صورت سریالی ارائه شده‌است. جلد تانکوبون از اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

یک اقتباس از مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمته تولید شده توسط استودیو ماپّا در اکتبر ۲۰۲۰ در شبکه خبری ژاپن به نمایش درآمد. اقتباس انیمه ای دیگری از این مجموعه به صورت سینمایی با نام جوجوتسو کایسن ۰ در سال ۲۰۲۱ ابتدا در ژاپن و در سال ۲۰۲۲ در سراسر دنیا اکران شد.

از مجموعه هنرمندانی که در این انیمه صداپیشگی کرده اند می توان اشاره کرد به: «جونیا اِنوکی»، «یوما اوچیدا»، «آسامی سِتو»، «یوئیچی ناکامورا»، «یوئیچی ناکامورا»، «میکاکو کوماتسو»، «کوکی اوچی یاما»، «توموکازو سِکی»، «کنجیرو سودا»، «میتسو ایواتا»، «آیا اِندو» و «تاکایا کورودا».

اخبار مرتبط: اولین تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen

.

داستان انیمه

این انیمه داستان پسری خوش قلب به نام «یوجی ایتادوری» را روایت می کند. که برای سرگرمی به یکی از کلوب های مدرسه می پیوندد. او پس از مدتی متوجه می شود که اعضای آنجا همگی جادوگران واقعی هستند. و بعد از اتفاقاتی یوجی انگشتی به نام انگشت شیطان را قورت می دهد و نفرین می شود. او برای نجات دادن خود و پیدا کردن باقی اعضای بدن شیطان به مدرسه جادوگری می رود.

فصل دوم این انیمه قرار است در تاریخ ۶ جولای سال ۲۰۲۳ پخش خودش را آغاز کند.

 فصل دوم به دو نیم فصل تقسیم و پخش خواهد شد.

دومین تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen فصل دوم :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + شانزده =