کیم کارداشیان برای هالووین به Mystique تبدیل شد

Mystique

کیم کارداشیان صاحب کسب و کار، مادر، نماد مد و حتی به زودی یک وکیل خواهد شد. اما اکنون او یک نقش دیگر را به لیست در حال رشد اضافه کرده است. بنیانگذار SKIMS 42 ساله، برای هالووین به عنوان Mystique از سری فیلم های مردان ایکس مارول در عصر شنبه به رنگ آبی در آمد.

 کارداشیان این لباس را در استوری اینستاگرام و توییتر خود نشان داد و برداشت خود را از تصویر ربکا رومین در مردان ایکس در سال 2000 و دو دنباله پس از آن: X2 و X-Men: The Last Stand به اشتراک گذاشت. در این جشن شان مندز با لباس ایندیانا جونز حضور داشت.

Mystique

در تصاویر منتشر شده در استوری خود، کارداشیان یک لباس لاتکس آبی به تن داشت. همچنین صورت خود را با رنگ آبی روشن طراحی کرد. به عنوان اکسسوری او کفش‌های بندی آبی و لنز چشمی زرد را انتخاب کرد و حتی موهایش را قرمز رنگ کرد و آن‌ها را صاف کرد تا تغییر شکلش به Mystique را کامل کند. کارداشیان به این شهرت دارد که همه چیز را به سطح بالاتری می برد.

استایل فرزندان کیم

در گذشته او به عنوان سردبیر Vogue ، لباس های پرنسس یاسمین را به همراه دختر بزرگش نورث پوشیده بود. البته فرزندان کارداشیان امسال نیز در بهترین جشن هالووین حضور داشتند. هر یک از چهار فرزند او نورث 9 ساله، سنت 6 و نیم، شیکاگو 4 و نیم ساله، و مزبور 3 همه لباس های قابل تشخیص پوشیده بودند.

Mystique

نورث با لباس تامی هیلفیگر شبیه به تبلیغ خواننده فقید در سال 1997 برای کمپین “جین نسل بعدی” این برند به عنوان اسطوره R&B شناخته شد. شیکاگو ظاهری تمام جین با چکمه‌ها و قیطان‌های بلند به تن کرد.

در مورد پسرها Psalm به عنوان MC Eazy-E دهه 90 با یک کلاه کامپتون مشکی دیده شد. سپس سنت را می‌توان با پیراهن چهارخانه آبی دکمه‌دار با لباس اسنوپ داگ دید.

Mystique

تزیینات خانه کارداشیان امسال بسیار جالب بود. در کلیپ عمارت Hidden Hills در کالیفرنیا، درختی پوشیده از تزئینات استخوانی و جمجمه، خزنده های مصنوعی که از دهانشان آتش خارج می شود و چندین مجسمه دستی سفید دندان را نشان می دهد که از زمین بیرون زده اند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =