فیلم AND با بازی اما استون و کارگردانی لانتیموس در سال 2024 اکران می شود

فیلم AND با بازی اما استون

رابی رایان فیلمبردار « Poor Things» در مصاحبه‌ای تأیید کرد که فیلم AND با بازی اما استون و کارگردانی لانتیموس در سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

“این یک فیلم بسیار بسیار هیجان انگیز است. سه داستان وجود دارد و با “Poor Things ” بسیار متفاوت است. یورگوس این را با افتیمیس نوشته است که او همچنین ” The Killing of A Sacred Deer” را نوشته است.

همچنین به گفته رایان این فیلم در حالی ساخته شده است که “Poor Things” در مراحل پایانی تنظیمات VFX بود. ” تولید خیلی طول کشید. خصوصا به دلیل برخورد به دوره بیماری کووید. اما پنجره ای برای فیلمبرداری داشتیم که کار را انجام دادیم.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 تولید فیلم AND با بازی اما استون در دسامبر گذشته به پایان رسید. برخی از فیلم‌های استون و جسی پلمونس در همان ماه به صورت آنلاین به بیرون درز کرد.

فیلم AND با بازی اما استون

جزئیات طرح مخفی نگه داشته شده است. با این حال لانتیموس در مصاحبه ای با کلی ریچارد در سال 2020 به فیلمنامه اشاره کرد. این در اصل یک فیلم گلچین است. استون، ویلم دفو، مارگارت کوالی و جسی پلمونس از بازیگران این فیلم می‌باشند.

هانگ چاو بازیگر «AND» در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست WTF مارک مارون بود که در آن فاش کرد که فیلم Lanthimos شامل سه داستان جداگانه است که در آن هر بازیگر نقش متفاوتی را در هر داستان بازی می‌کند.

تمامی بازیگران نامبرده به جز پلمونس در فیلم « Poor Things» هم بازی کردند.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =