اسپین‌آف «دزدان دریایی کارائیب» با بازی مارگو رابی کنسل شد

مارگو رابی

مارگو رابی نامزد اسکار گفت اسپین آف «دزدان دریایی کارائیب» که قرار بود در آن بازی کند لغو شده است.

رابی گفت که کار روی این فیلم متوقف شده زیرا دیزنی تمایلی برای ساخت این پروژه ندارد. مارگو همراه با کریستینا هادسون بر روی فیلمنامه این اسپین آف کار می کردند. هادسون پیش از این فیلمنامه فیلم «پرندگان شکاری» را نوشته بود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 رابی گفت: “ما ایده ای داشتیم و مدتی پیش در حال توسعه آن بودیم تا داستان فیلم را تحت رهبری زنان پیش ببریم. البته نه کاملاً تحت رهبری زنان بلکه فقط نوع متفاوتی از داستان که فکر می کردیم بسیار جذاب خواهد بود.”

مارگو رابی

سری اصلی فیلم «دزدان دریایی» به طور کلی از پارک تفریحی دیزنی به همین نام الهام گرفته شده بود و جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو بازی کرد. دپ در هر پنج فیلم با کیرا نایتلی، اورلاندو بلوم و جفری راش به ایفای نقش پرداخت. این فیلم‌ها بیش از ۴.۵۲ میلیارد دلار در سراسر جهان فروختند و آن را به یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای فیلم در تمام دوران تبدیل کردند.

اما با ادامه پروژه نقدها به تدریج بیشتر شد و با کاهش اعتبار عمومی دپ پتانسیل فیلم‌های آینده با بازی اسپارو نیز کاهش پیدا کرد.

راه‌اندازی مجدد سریال (جدا از اسپین‌آف لغو شده با بازی مارگو رابی) از سال 2019 با تد الیوت، فیلمنامه‌نویس سریال اصلی و کریگ مازین خالق «چرنوبیل» HBO در حال توسعه است. بروکهایمر امسال به تایمز گفت که دپ به احتمال زیاد در فیلم‌های بعدی «دزدان دریایی» بازی نخواهد کرد. اگرچه «آینده هنوز مشخص نشده است».

منبع CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =