پوسترهای جدید فیلم Extraction 2 توسط نتفلیکس منتشر شد

پوسترهای جدید فیلم Extraction 2

کریس همسورث در نقش تایلر راک، مزدور بلک آپ  در Extraction 2 بازمی گردد. جزئیات داستان در مورد Extraction 2 فاش نشده است. اما فرض اصلی این است که تایلر راک جان سالم به در برده است. و در تلاش است تا هدف خود را دنبال کند. اما در نهایت همان طور که در پوسترهای جدید فیلم Extraction 2 مشخص است. او به شکل ارتش یک نفره به فیلم باز می گردد.

جو و آنتونی روسو (Avengers: Infinity Wars & Endgame) تهیه‌کنندگان Extraction 2 گفته‌اند: «ما فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم. همسورث فوق‌العاده هیجان‌زده است. نت‌فلیکس هیجان‌زده است. همگی منتظر اکران فیلم هستیم.»

در حالی که روسو ها به وضوح مشتاق هستند. کریس همسورث اعتراف کرده است که ساخت Extraction 2 (یک بار دیگر توسط کارگردان سام هارگریو) “جزئی ترین و طاقت فرساترین تمرین مبارزه ای بود که تا به حال بخشی از آن بوده ام.”

پوسترهای جدید فیلم Extraction 2

توضیحات کریس درباره بدلکاری

همسورث توضیح داد که این یک چالش متفاوت است. ” چیزی که در این فیلم وجود دارد. اکشن در واقعیت است. بدلکاری های سختی انجام شده است. به طور مثال همان طور که در تصویر یکی از پوسترها مشخص است. من در میان آتش قرار دارم. در این صحنه من را واقعا آتش زدند تا بتوانند یک سکانس عالی داشته باشند.”

تریلر Extraction 2 مطمئناً به این موضوع اشاره کرده‌ که فیلم افت و خیزهای فراوانی دارد. با سکانس‌های اکشن بسیار پیچیده و ظاهری وحشیانه. سام هارگریو کارگردان گفت: «ما تعقیب و گریز  داریم و انفجار با ماشین، قطار، هلیکوپتر. هیجان فیلم بسیار بالاست.»

Extraction 2 از 16 ژوئن در نتفلیکس پخش خواهد شد. در ادامه می توانید پوسترهای جدید فیلم Extraction 2 را مشاهده نمایید.

پوسترهای جدید فیلم Extraction 2 پوسترهای جدید فیلم Extraction 2

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =