جیمز گان: فلش ازرا میلر یکی از بزرگترین فیلم‌های ابرقهرمانی است

فلش ازرا میلر

پس از یک سال پر فراز و نشیب برای ازرا میلر که شامل مجموعه‌ای از دستگیری‌ها و فروپاشی‌های عمومی بود. به نظر می‌رسد که ازرا، ستاره فیلم «فلش» به جایگاه اصلی خود بازگشته است. پیتر سفرن رئیس DC گفت که پس از اکران مستقل «فلش» در 16 ژوئن درها برای همکاری بیشتر با میلر باز است.

سفرن گفت: «ازرا کاملا متعهد است که روند درمان و بهبودی خود را به درستی انجام دهد. و ما کاملاً از روند درمانی که ازرا در حال حاضر در آن حضور دارد، حمایت می کنیم. زمانی که شرایط آماده باشد آماده گفتگو هستیم. درست در همین جا ست که ما متوجه می شویم بهترین مسیر چیست. اما در حال حاضر ازرا کاملاً روی بهبودی خود متمرکز شده است.»

این نظرات در طی مصاحبه ای در روز دوشنبه در سالن برادران وارنر برای روزنامه‌نگاران منتخب بیان شد. تابستان گذشته میلر درمان خود را برای یک بیماری روانی که قبلاً تشخیص داده نشده بود آغاز کرد. از آن زمان تاکنون روند بهبودی خوبی داشته و از مشکلات روانی دور مانده است. سفرن و جیمز گان روسایDC  چشم‌انداز خود را برای فاز 1 و تنظیم مجدد DC که با یک فیلم سوپرمن در سال 2025 آغاز می‌شود، بیان کردند. هنوز کارگردانی برای آن پروژه انتخاب شده است.

.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی

فلش ازرا میلر

ورود گان و سفرن به دی سی

زمانی که گان و سفرن در اکتبر کنترل دی سی را به دست گرفتند، گمانه زنی های زیادی وجود داشت مبنی بر اینکه چهار فیلم آینده دی سی که توسط روسای قبلی دی سی/وارنرز مشخص شده اند مانند «شزم!»، «فلش»، « Blue Beetle» و یک دنباله ” Aquaman 2 ” به عنوان یکسری داستان های بلا استفاده نظر گرفته شوند. اما گان به سرعت این مفهوم را با توصیف “فلش” با ستایش آمیزترین عبارات ممکن از بین برد.

گان گفت: «در اینجا می گویم که فلش ازرا میلر احتمالاً یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی است که تاکنون ساخته شده است.»

به گفته گان، فلش ازرا میلر به کارگردانی اندی موشیتی همه چیز را راه‌اندازی می‌کند تا یک دنیای جدید شروع شود. در ادامه به سراغ «Blue Beetle» می رویم. داستان ها در نهایت به سمت «آکوامن 2» می روند. در پایان هم فیلم جدیدی از «سوپرمن» بدون هنری کویل را خواهیم دید.

گان گفت که بیشتر هرج و مرج گذشته دی سی ناشی از یک سیاست سست در قبال مالکیت معنوی است.

شور و شوق سفرن و گان به ویژه برای «فلش» نوید خوبی برای میلر است. که رفتار ناشایست او در طول همه‌گیری کووید باعث هشدار مدیران و طرفداران استودیو شد.

سفرن اضافه کرد: «این چهار فیلم فوق‌العاده هستند. دلیلی وجود ندارد که هیچ یک از شخصیت ها و بازیگرانی که نقش کاراکترها و قهرمانان را بازی می کنند، بخشی از DCU نباشند. هیچ چیزی وجود ندارد که این اتفاق را منع کند.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =