دستمزد و مزایای جالب وایولت مک گرا برای بازی در فیلم M3GAN

وایولت مک گرا، بازیگر خردسالی که یکی از نقش های اصلی فیلم ترسناک کوبنده M3GAN رو بازی کرده بود در این فیلم درخشید. مووی 21 به روز ترین سایت اخبار سینمایی گزارش میدهد:


به گفته ی قرارداد وایولت، بازیگر 11 ساله هفته ای 3,932.50 دلار در هفته دستمزد میگرفت و قول یک ماه کار هم به اون داده شده بود. در آخر وایولت دو هفته هم بیشتر کار کرد چون در نیوزیلند، محل فیلمبرداری شان به دستور دولت قرنطینه بود.


بازی وایولت مک گرا در M3GAN مزایای دیگه ای هم برای او داشت. از جمله پرواز در قسمت بیزنس کلاس هواپیما برای سفر به نیوزیلند که با توجه به پرواز 13 ساعته کار دوست داشتنی ای بود.
قرارداد وایولت میگه اون ممکنه اضافه حقوق هم بگیره، بستگی داره فیلم در باکس آفیس چقدر خوب عمل کنه، که تا حالا 73 میلیون دلار در ایالات متحده فروخته و وایولت احتمالا 150 هزار دلار دیگه هم دریافت میکنه!! باکس آفیس فیلم های در حال اکران رو از این قسمت ببینید.

مطالب مرتبط: بررسی M3GAN ربات زیبا ولی خشن!


طرفداران این فیلم ترسناک و علمی تخیلی به خاطر دارند که وایولت مک گرا نقش کیدی، دختر بچه ای که به تازگی یتیم شده و به خانه ی عمه اش که جما نام داره فرستاده میشه بازی میکنه…یک سازنده ربات به اسم الیسون ویلیامز. آلیسون مسئول طراحی M3GAN که بعدا تبدیل به یک ماشین آدم کشی میشه است. فیلم اولین بار در دسامبر 2022 به نمایش خصوصی در آمد و حالا به سینماها آمده و پریمیر آن با استقبال بی نظیری مواجه شد.میتونید تریلر M3GAN در ژانر ترسناک رو از اینجا ببینید.
هفته ی پیش خبر آمد که وایولت مک گرا برای بازی در دنباله ی این فیلم در 2025 برمیگرده. ساخت فیلم M3GAN 2 به صورت رسمی تایید شد. پس برو بگیرش وایولت!

منبع: Amp.Tmz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =