اسپین آف سریال Suits ساخته خواهد شد

اسپین آف سریال Suits

محبوبیت Suits در نتفلیکس می‌تواند منجر به ساخت یک اسپین آف سریال Suits شود که احتمالاً داستان رابرت زین جوان را بررسی می‌کند. فصل جدید این سریال پس از 4 سال مننشر شد که طرفداران را به وجود آورد.

 اعتصاب نویسندگان و بازیگران هالیوود در سال 2023 امکان سفارش پیش درآمد را غیرممکن می کند. اما پس از پایان اعتصاب ها ممکن است مذاکرات آغاز شود. اسپین آف سریال Suits درباره رابرت زین می تواند باشد که به نظر ایده جذابی است. زیرا نیازی به بازگشت بازیگران اصلی ندارد و می تواند داستان های جدیدی را در Suits کشف کند.

Suits از ژوئن 2011 تا سپتامبر 2019 از شبکه USA پخش شد. با توجه به اینکه این شبکه نه فصل سریال را سفارش داد، موفقیت آشکاری را تجربه کرد. گابریل ماخت در نقش هاروی اسپکتر، پاتریک جی آدامز در نقش مایک راس، ریک هافمن در نقش لوئیس لیت، سارا رافرتی در نقش دونا پالسن، جینا تورس در نقش جسیکا پیرسون و مگان مارکل در نقش ریچل زین بازی کردند. اگرچه نقش مارکل در سریال معمولی بود اما شخصیت او مورد علاقه طرفداران بود.

اسپین آف سریال Suits

موفقیت در پخش Suits استارت یک پیش درآمد شد

اکثریت هالیوود در تابستان سال 2023 در اعتصاب هستند. به این معنی که سفارش یک نسخه پیش درآمد Suits تقریبا غیرممکن است. اما زمانی که اعتصاب‌های نویسندگان و بازیگران به پایان برسد، مذاکرات پیرامون ادامه مجموعه تلویزیونی درام حقوقی محبوب شروع می‌شود و آرون کورش آماده بازگشت به دنیای Suits است.

شایعات و گمانه زنی ها در مورد راه اندازی مجدد Suits پس از اضافه شدن سریال به نتفلیکس افزایش یافته است. اما به احتمال زیاد جمع کردن کل گروه برای تولید فصل دهم غیرممکن است. به طور خاص، مگان مارکل احتمالاً دعوت را رد می‌کند و اگر ریچل در سریال حضور نداشته باشد هیچ چیز به درستی پیش نخواهد نرفت. با این حال، یک سریال پیش درآمد درباره پدر ریچل رابرت زین، ایده خوبی خواهد بود. برای شروع بازیگران اصلی نیازی به بازگشت ندارند. منطقی‌تر است که به گذشته برگردیم و سایر مناطق ناشناخته این سریال را کشف کنیم.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یک =