ساخت فیلم M3GAN 2 به صورت رسمی تایید شد

ساخت فیلم M3GAN 2

Blumhouse اعلام کرد که ساخت فیلم M3GAN 2 به صورت رسمی تایید شد. بازیگران اصلی در قسمت دو نیز حضور دارند و در حال حاضر تاریخ انتشار این فیلم برای ژانویه 2025 اعلام شده است.

ساخت فیلم M3GAN 2 به طور رسمی در حال انجام است. بهترین خبر این است که بازیگران قسمت 1 در قسمت دو نیز حضور دارند. در حال حاضر تاریخ انتشار آن در سال 2025 توسط Blumhouse تعیین شده است. با اعلام ساخت فیلم M3GAN 2 در کنار نمایش قسمت اول آن در ابتدای سال، سال سینمایی 2023 با یک غافلگیری عالی برای طرفداران شروع شد. فیلم M3GAN تبدیل به یک فیلم موفق در باکس آفیس شد.

انتقادات بسیاری از این فیلم شد اما درمار انتقادات پرطرفدار هم شد. این فیلم داستان مخترعی به نام جما با بازی آلیسون ویلیامز را دنبال می‌کند که یک A.I یا هوش مصنوعی در قالب یک عروسک می سازد. عروسک برای کمک به محافظت، آموزش و بازی با کودکان ساخته شده است. با این حال برنامه‌نویسی M3GAN باعث می‌شود که شخصیت او تغییر کند و در نهایت کارهای خشونت‌آمیزی انجام دهد. او شروع به کشتن کسانی می کند که برای Cady (ویولت مک‌گرو) یک تهدید محسوب می شوند. موفقیت M3GAN و محبوبیت آن امیدها را برای ساخت ادامه قسمت دوم بسیار بالا برده است.

ساخت فیلم M3GAN 2

THR اکنون گزارش می دهد که ساخت فیلم M3GAN 2 به طور رسمی در حال رخ دادن است  و عنوان آن M3GAN 2.0 خواهد بود و تاریخ انتشار آن در 17 ژانویه 2025 تعیین شده است. آکلا کوپر پس از کار بر روی فیلم اول، برای نوشتن فیلمنامه بازمی گردد. بازگشت آلیسون ویلیامز و ویولت مک‌گرو به عنوان جما و کدی نیز تایید شده است. هنوز خبری در مورد بازگشت سایر بازیگران M3GAN از جمله امی دونالد و جنا دیویس برای زنده کردن عروسک قاتل وجود ندارد. در حالی که کارگردان جرارد جانستون هنوز برای قسمت دوم قرارداد امضا نکرده است. علاوه بر این آلیسون ویلیامز M3GAN 2 را در کنار جیمز وان، جیسون بلوم و دیگران تولید خواهد کرد.

ساخت فیلم M3GAN 2

اعلامیه ساخت دنباله M3GAN آن را به اولین فیلم رسمی 2023 تبدیل می کند

تاریخ اکران M3GAN 2.0 در سال 2025 اعلام شده است. این موضوع تأییدی است که M3GAN را به عنوان اولین فیلم موفق سال 2023 معرفی می کند. انتظار می رفت که این فیلم ترسناک به لطف کمپین بازاریابی عالی Blumhouse که باعث شد رقص های M3GAN ویروسی شود و الهام بخش ترندهای جدید TikTok باشد، تا حدودی موفق شود. چیزی که کمی غافلگیرکننده بود، نظرات بسیار مثبت M3GAN در مورد Rotten Tomatoes بود. این فیلم نمره قابل توجه 95 درصد را از منتقدان کسب کرد. پاسخ عالی منتقدان باعث شد احتمال ساخت فیلم M3GAN 2 افزایش پیدا کند.

ساخت فیلم M3GAN 2

موفقیت در باکس آفیس

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 موفقیت M3GAN در باکس آفیس از اولین آخر هفته فیلم مشهود بود. جایی که فراتر از انتظارات بود و 30 میلیون دلار در داخل کشور به دست آورد. اکران اوایل ژانویه اغلب یک زمان عالی برای فیلم های ترسناک است. اما M3GAN ورودی ضعیفی در این ژانر نبود که به دلیل عدم رقابت همچنان موفق باشد. در عوض این فیلم همچنان به جذب تماشاگران ادامه داده است که به زودی از فروش 100 میلیون دلار در سراسر جهان خواهد گذشت. با بودجه گزارش شده 12 میلیون دلاری، پتانسیل M3GAN تا ده برابر بودجه خود می تواند فیلم را به یکی از سودآورترین اکران ها در کل سال تبدیل کند.

اعلام سریع ساخت M3GAN 2 بازتابی از موفقیت فیلم اول از نظر انتقادی و مالی است. تماشاگران برای دیدن بازگشت M3GAN پس از پایان Hk و ترساندن دوباره جما و کدی، نیازی به صبر طولانی مدت ندارند. زیرا در ادامه این فیلم طی دو سال ساخته خواهد داشت. زمان زیادی برای Akela Cooper و سایر اعضای تیم M3GAN خواهد بود تا آهنگ های جدیدی را برای هوش مصنوعی قاتل پیدا کنند تا بخوانند، برقصند و بازی کنند. زیرا این عروسک قاتل در M3GAN 2.0 افراد بیشتری را می کشد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =