مستند Stan Lee در سال 2023 از دیزنی + منتشر می شود

مستند Stan Lee

به مناسبت صدمین سالگرد تولد لی نویسنده کتاب‌های مصور، مارول خبر ساخت و انتشار یک مستند غافلگیرکننده از استن لی را اعلام کرد. مستند Stan Lee سال آینده به دیزنی پلاس می‌آید.

دنیای سینمایی مارول، پردرآمدترین فرانچایز فیلم در تمام دوران است که بر پایه شخصیت‌های نمادین کتاب مصور ساخته شده توسط لی و هنرمندان جک کربی و استیو دیتکو ساخته شده است. این شخصیت ها شامل: مرد عنکبوتی، مرد آهنی، ثور، هالک، مرد مورچه ای، پلنگ سیاه، دکتر استرنج، اسکارلت ویچ، بیوه سیاه و نیک فیوری است. این نویسنده افسانه‌ای کمیک به دلیل حضور مکرر در فیلم‌های مرد عنکبوتی ، فیلم‌های مردان ایکس و تقریباً همه فیلم‌های دنیای سینمایی مارول برای مخاطبان جدید نیز قابل شناسایی است. در سال 2018 لی در سن 95 سالگی درگذشت.

اکنون در صدمین سالگرد تولد لی خبرهای شگفت انگیزی فاش شده است. مارول در پایان داستانی متشکل از چندین فیلم کوتاه MCU لی اعلام می‌کند که مستند Stan Lee در سال 2023 به دیزنی پلاس می‌آید.

مستند Stan Lee

جزئیات مستند Stan Lee

به گفته مارول مستند Stan Lee درباره زندگی و میراث لی است. و احتمالاً تصاویر آرشیوی و مصاحبه‌هایی با نویسنده کتاب‌های مصور در طول سال‌های مختلف را در بر می‌گیرد. این فیلم احتمالاً با پوشش دوران کودکی لی در شهر نیویورک آغاز می شود. زیرا او در دوران رکود اقتصادی آمریکا بزرگ شد و عشق در ادامه عاشق خواندن و نوشتن شد. بعداً لی یک کسب‌وکار کوچک خانوادگی به نام انتشارات تایملی را تاسیس کرد که بعداً به مارول کمیک تبدیل شد.

استن لی اثری عظیم در کمیک ها و سینمای ابرقهرمانی مدرن از خود به جای گذاشت. در طول سال‌های اولیه حضور لی در مارول کامیکس او از طریق معرفی شخصیت‌هایش باعث شد کمیک‌های ابرقهرمانی را محبوب شوند.

هدف و لحن مستند استن لی احتمالا شبیه به مستند اخیر رابرت داونی جونیور، ستاره سابق MCU خواهد بود که زندگی و حرفه پدر فقیدش رابرت داونی پدر را بازگو می کند. فیلمساز این مستند اولین امتیاز 100% Rotten Tomatoes را برای داونی جونیور به ارمغان آورد و اکنون، مستند تازه اعلام شده Stan Lee فرصتی برای کسب تحسین منتقدان مشابه دارد. تنها زمان مشخص خواهد کرد که مارول چه زمانی مستند Stan Lee را در دیزنی پلاس در سال 2023 منتشر خواهد کرد.

تیزر مستند استن لی:

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =