انتقاد تند و علنی Mel B از جیمز کوردن

Mel B

Mel B (ملانی جنین براون) به طور علنی جیمز کوردن را مورد انتقاد قرار داد. روز جمعه (2 دسامبر) مل بی 47 ساله خواننده گروه Spice Girls در برنامه بریتانیایی The Big Narstie Show ظاهر شد و در آنجا از او خواسته شد که نام “بزرگترین افراد آزار دهنده که تا به حال در هالیوود دیده است را معرفی کند. مل مجری قدیمی شو late-night را در لیست خود قرار داد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 مل خیلی سریع لیست خود را اعلام کرد: «بنابراین تعداد کمی وجود دارد. جیمز کوردن، گری هالیول، جسی جی و من»

Mel B

در ابتدا همه از اینکه مل به نام گری هم گروه سابق خود در Spice Girls اشاره کرد کمی تعجب کردند. بنابراین مل توضیح داد که او عمیقاً به گری اهمیت می‌دهد. اما او را «واقعاً آزاردهنده» می‌داند.

در مورد جیمز، مل ادعا کرد که او فرد خوبی برای کار کردن نیست. مل توضیح داد: «من فکر می‌کنم همیشه باید با افرادی که با آنها کار می‌کنید خوب رفتار کنید. چه تولید، چه فیلمبردارها، صدا بردار و نور پرداز. “همه ما برای یک چیز کار می کنیم. بنابراین شما باید همیشه خوب باشید و او خیلی خوب نبوده است.”

اظهارا Mel B چند ماه پس از آن بیان می‌شود که یک رستوران‌دار در شهر نیویورک گفت که جیمز «سوءاستفاده‌کننده‌ترین مشتری» است که مؤسسه او در 25 سال گذشته به آن خدمت کرده است.

منبع Justjared

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =