مایکل مان ساخت فیلم Heat 2 را بعد از فیلم فراری تایید کرد

فیلم Heat 2

مایکل مان کارگردان فیلم فراری تأیید کرد که فیلم Heat 2 فیلم بعدی او خواهد بود. این فیلمساز افسانه ای درباره اقتباس از رمان حماسی در فیلم بعدی خود گفت: «من و مگ گاردینر رمان Heat 2 را نوشتیم که درست زمانی که ما در حال فیلمبرداری فراری بودیم منتشر شد. خیلی خوب عمل کرد. من قصد دارم فیلم بعدی را از روی این کتاب بسازم.»

خبرگزاری ها در اوایل امسال فاش کردند که پیش از اعتصابات آدام درایور در حال مذاکره برای ایفای نقش نیل مک کاولی جوان (شخصیتی که رابرت دنیرو در فیلم اول بازی کرد) در فیلم Heat 2 بود.

وقتی از مان پرسیده شد که آیا می‌تواند دوباره با درایور در فیلم بازی کند، مان خندید و به ما گفت: «شاید. ما هنوز در مورد آن صحبت نمی کنیم. بگذارید اینطور بگویم: من و آدام در فراری با هم کنار آمدیم. ما همان اخلاق کاری را داریم. ما همدیگر را دوست داریم و از لحاظ هنری اوقات خوبی را سپری کردیم.»

فیلم Heat 2

داستان Heat 2

Heat 2 هم به عنوان پیش درآمد و هم دنباله فیلم اول عمل می کند. داستان مک‌کاولی، کریس شیهرلیس (با بازی اصلی وال کیلمر) و وینسنت هانا (در اصل آل پاچینو) در سال‌های منتهی به حماسه جنایی در لس‌آنجلس را دنبال می‌کند و اتفاقاتی را که برای شخصیت‌های بازمانده در سال‌های بعد رخ می‌دهد را روایت می‌کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 خط داستانی خوانندگان را به شیکاگو در سال 1988 می برد. زمانی که مک کاولی، شیهرلیس و خدمه برجسته آنها در ساحل غربی، مرز ایالات متحده و مکزیک و در شیکاگو حضور دارند. در همان زمان هانا به عنوان یک ستاره در حال رشد در اداره پلیس شیکاگو در حال تعقیب یک باند خشن از متجاوزان به خانه است.

فیلم اصلی سال 1995 که با برادران وارنر نیز ساخته شد، موفق شد. و از آن زمان به یک فیلم کلاسیک جنایی مورد احترام با طرفداران جهانی تبدیل شد.

فراری مان پروژه ای پرشور که دو دهه در حال ساخت است. در جشنواره فیلم ونیز راه اندازی شد و در روز کریسمس از طریق نئون در ایالات متحده اکران شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =