بازیگران فیلم جدید گای ریچی مشخص شدند

بازیگران فیلم جدید گای ریچی

گای ریچی در ابتدا فاش کرد که پروژه بعدی‌اش « The Ministry of Ungentlemanly Warfare» در فوریه 2021 آغاز می شود. اما تا دسامبر 2022 خبری از شروع پروژه نبود تا اینکه گروه بازیگران شروع به جمع شدن کردند و در نهایت بازیگران فیلم جدید گای ریچی مشخص شدند. این پروژه یک فیلم داستانی از جنگ جهانی دوم مانند چندین درام جنگی دوران اخیر دهه در سال 1940 در جریان است. این فیلم بر روی ایان فلمینگ نویسنده تمرکز خواهد کرد. پیش از این قرار بود فلمینگ یک شخصیت فرعی در فیلم باشد اما به شخصیت اصلی تبدیل شده است. همچنین گفته شده بود که هنری کویل بازیگر این نقش خواهد بود.

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم بر اساس رمان غیرداستانی سال 2016 توسط دیمین لوئیس وزارت جنگ غیرجنتلمنی ساخته شده است. و نشان می دهد که چگونه جنگجویان مخفی چرچیل اروپا را به آتش کشیدند و عملیات سیاه مدرن را به دنیا آوردند. در اطلاعیه اولیه انتخاب بازیگران فیلم جدید گای ریچی مشخص نشد که کویل نقش چه کسی را بازی می کند. پس از ان گفته شد که در نقش فلمینگ ظاهر خواهد شد . در نهایت باید دید که نقش نهایی او چه خواهد بود.

بازیگران فیلم جدید گای ریچی

کاراکترهای بازیگران

همبازی کویل، ایزا گونزالس دوباره در نقش یک تک تیرانداز نظامی بسیار توانا که گفته می‌شود توانایی‌های خارق‌العاده‌ای در جاسوسی دارد را بازی می‌کند که نامی در آن ذکر نشده است. احتمال زیادی وجود دارد که توضیحات مربوط به یکی از اعضای مشهور اجرایی عملیات ویژه (SOE) از ارتش سرخ شوروی، Yevgenia Makeeva باشد. که توانایی‌های تک تیرانداز او افسانه‌ای بود.

داستان فیلم سازمان مخفی جنگ جهانی دوم نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل و ایان فلمینگ را پوشش می دهد. تکنیک‌های جنگی غیرمتعارف و جوخه مخفی علیه نازی‌ها به تغییر مسیر جنگ کمک کرد و واحد مدرن Black Ops را به وجود آورد.

این فیلم که فیلمبرداری اصلی آن در ترکیه پس از ولنتاین آغاز می‌شود. بازیگرانی چون: کری الویس، هنری گلدینگ، بابس اولوسان موکون، الکس پتیفر، هیرو فاینس تیفین، به علاوه بازیگران بین المللی تیل شوایگر، آلن ریچسون و هنریکه زاگا را دارد.

انتظار می‌رود The Ministry of Ungentlemanly Warfare در سال 2024 روی پرده سینماها برود.

منبع Tellyvisions

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =