بالاترین رکوردهای تماشا در سایت نتفلیکس

نتفلیکس رتبه‌بندی‌های خود را نسبتاً محرمانه نگه می‌دارد، اما با میلیون‌ها مشترک در سراسر جهان، می‌توان گفت که آنها آمار و ارقام بسیار خیره‌کننده‌ای را ارائه می‌کنند. نتفلیکس هم یک سرویس پخش و هم یک استودیوی فیلمسازی است. آثار اورجینال آن از نامزدی اسکار گر‌فته تا منتقدان را در بر می گیرد. اما در حالی که تحسین‌ها خوب هستند، فیلم های نتفلیکس تنها به یک دلیل وجود دارند: افزایش رکورد ساعت های تماشا. مووی 21 در این مقاله با معرفی بالاترین رکوردهای تماشا در نتفلیکس همراه شماست.

10. The Irishman (2019)

The Irishman از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

رابرت دنیرو نقش فرانک، قاتلی را بازی می کند که زندگی خود را وقف خدمت وفادارانه به خانواده جنایتکار بوفالینو کرد. او به عنوان یک پیرمرد، زندگی خود را در میان اوباش منعکس می کند و تماشاگران می بینند که انسانیت او همچون زالو فاسد می شود. او وقتی به گناهانش فکر می‌کند، پشیمانی، اندوه، تنهایی یا در واقع هیچ احساسی را ابراز نمی‌کند.

این فیلم به نظر می رسد اوج تم‌های مورد علاقه‌ی مارتین اسکورسیزی و بهترینِ موفقیت های او باشد. مافیا محیط مناسبی برای مرثیه اوست. بازیگران برجسته‌ای، از جمله هاروی کایتل، جسی پلمونز، جو پشی و آنا پاکوین، همگی جنبه‌های مختلف روح فرانک را منعکس می‌کنند. مرد ایرلندی یکی از بالاترین رکوردهای تماشا در نتفلیکس را داراست.

9. The Unforgivable (2021)

The Unforgivable از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

ساندرا بولاک نقش روث را بازی می کند، زنی که به تازگی پس از ارتکاب جنایتی خشونت آمیز در فیلم The Unforgivable از زندان آزاد شده است. او به خانه می رود، اما متوجه می شود که خانه‌اش برایش ناخوشایند است. نمی تواند گذشته خود را ببخشد. با گزینه های کمی، روث متوجه می شود که تنها امید او برای رستگاری، خواهر کوچکی است که او در گذشته رهایش کر‌ده است.

منتقدان طرح داستان را ضعیف دانستند اما عملکرد بولاک را تحسین کردند. تماشاگران از بازیِ بازیگران بااستعدادی از جمله وینسنت دونوفریو، ویولا دیویس و راب مورگان لذت بردند.

8. Purple Hearts (2022)

Purple Hearts ز بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

«قلب‌های بنفش» برای طرفداران از آن فیلم‌هایی است که باید آن را ببینند، زیرا رابطه منحصر به فردی را که بین کسی (سوفیا کارسون) و لوک (نیکولاس گالیتسین) شکل می‌گیرد، به تصویر می‌کشد. کسی دوران سختی را سپری می کند تا بتواند از خود یک خواننده بسازد و لوک به عنوان یک نیروی دریایی مبارزات و ماموریت های خود را دارد. این دو نفر واقعاً با هم کنار نمی آیند، اما موافقت می کنند که برای مزایای نظامی ازدواج کنند – آنها به زودی متوجه می شوند که بیشتر از آنچه که فکر می کنند به یکدیگر نیاز دارند.

به راحتی می توان فهمید که چرا فیلم عاشقانه یکی از بالاترین رکوردهای تماشا در نتفلیکس را داراست. در حالی که کار زیادی برای نوآوری در فرمولی که استفاده می‌کند انجام نمی‌دهد، اما موفق می‌شود به طرفداران شخصیت‌های قانع‌کننده و داستان عاشقانه‌ای بدهد تا آنها را راضی نگه دارد.

7. Extraction (2020)

Extraction از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

پسر یک قاچاقچی هندی در زندان ربوده می شود، اما پدرش از پرداخت باج امتناع می کند. در عوض، مزدور بازار سیاه، تایلر راک (کریس همسورث) برای استخراجی معجزه‌آسا فراخوانده می شود. او موفق می شد، اگر یک سانتر دوبل لحظه آخری نبود که همه چیز را به آشوب کشاند.

این فیلم از نظر پلان یا شخصیت پردازی بدردنخور است. طرفداران فقط به یک دلیل آن را تماشا می کنند: اکشن. در Extraction، هارگریو با فیلمبرداری از تعقیب و گریزهای ماشینی تماشاگران را با یک سکانس اکشن یازده و نیم دقیقه‌ای متوالی، به یکباره غرق خودش می‌کند.

6. The Adam Project (2022)

The Adam Project از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

آدام رید دوازده ساله در غم از دست دادن پدرش است که به طور تصادفی با خلبانی در حال خونریزی روبرو می شود که اتفاقاً نسخه مسن‌تر خودش است که در زمان سفر کرد‌ه. آدام 12 ساله فوراً از آدام بزرگ با بازی رایان رینولدز بیزاری می کند، اما وقتی می فهمد که ماموریت او شامل رفتن به عقب تر برای یافتن پدرشان (مارک روفالو) و سروسامان دادم همه چیز است، متقاعد می شود که به او کمک کند.

کارگردان، یعنی شان لوی موفق می شود قلب فیلم را پیدا کند و در میان ایستراگ‌هایی که تماشاگر به دنبال شکار آن است پنهان شود. لوی و رینولدز قبلا در فیلم Free Guy با یکدیگر همکاری کرده اند و دوباره در Deadpool 3 در سال آینده همکاری خواهند کرد. این اثر یکی از بالاترین رکوردهای تماشا در سایت نتفلیکس را دارد.

5. The Gray Man (2022)

The Gray Man ز بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

برادران روسو یک فیلم اکشن گیرای دیگر را از طریق مرد خاکستری ارائه می‌کنند که به داستان مامور سرخورده سیا “سیرا سیکس” (رایان گاسلینگ) می پردازد. کسی که راز تاریک آژانس خود را کشف می کند. او به زودی توسط مامور سابق خونخوار و بی پروا، لوید هنسن (کریس ایوانز) تعقیب می شود، که در تعقیب سیکس، هر چیزی را که در مسیرش باشد نابود خواهد کرد.

این فیلم با شخصیت شرور خوب، سکانس‌های اکشن و روایتش، به سختی به تماشاگران فرصت می‌دهد تا بین هیجان‌انگیزترین بخش‌هایش نفس بکشند. این اثر به درستی در میان محبوب‌ترین فیلم‌های نتفلیکس قرار دارد، که تا حد زیادی به دلیل بازی باورنکردنی گاسلینگ به عنوان یک قهرمان اکشن مرموز و جسور است.

4. Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022)

Glass Onion: A Knives Out Mystery از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

دنیل کریگ دوباره نقش خود را به عنوان کارآگاه جذاب و نمادین، بنویت بلان در دنباله سریِ بسیار محبوب Knives Out بازی می کند. پیاز شیشه‌ای بینندگان را به یک استراحت مجلل در یک جزیره خصوصی یونان می برد که متعلق به میلیاردرِ عجیب و غریب، مایلز برون (ادوارد نورتون) است که از نزدیک ترین و موفق ترین دوستانش دعوت به عمل می آورد.

پیاز شیشه‌ای با گروه بازیگرانی که استادانه تماشاگران را از طریق پیچ و خم‌های داستانی خطرناک‌تر راهنمایی می‌کنند، می‌تواند دنباله‌ای شایسته برای فیلم اول باشد. دیالوگ‌های طنز، رمز و راز هوشمندانه و افشاگری های غیرقابل پیش بینی، همگی این اثر را به یکی از رکورددارترین فیلم های نتفلیکس تبدیل کرد‌ه است.

3. Bird Box (2018)

Bird Box از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

پنج سال پس از تهاجم گونه‌های موذی به جهان که مردم را به سوی خودکشی سوق می‌دهند، مالوری، مادر دو فرزند خردسال با بازی ساندرا بولاک، همراه با گزینش تصادفی از بازماندگان دیگر در یک خانه امن پنهان شده است. شکارچیان نمی توانند به کسانی که آنها را نمی بینند صدمه بزنند، بنابراین نابینایی شما را در امان نگه می دارد. اکنون زمان حرکت فرا رسیده است، اما این فرار از رودخانه باید با چشمان بسته انجام شود، و حتی کوچکترین نگاه کردن می تواند مرگبار باشد.

2. Don’t Look Up (2021)

Don't Look Up از بالاترین رکورد های تماشا در نتفلیکس

دو ستاره شناس پست با بازی جنیفر لارنس و لئوناردو دی کاپریو متوجه می شوند که یک ستاره دنباله دار در حال حرکت به سمت زمین است و قرار است در حدود شش ماه آینده تمام حیات را خاموش کند. وقتی نه رئیس جمهور (مریل استریپ) و نه پسر رئیس دفتر او (جونا هیل) به نظر نمی رسد که اهمیتی بدهند، تصمیم می گیرند خودشان آن را به رسانه ها برسانند. واکنش‌های مردم به این فیلم متفاوت است.

1. Red Notice (2021)

Red Notice

مامور اف بی آی جان هارتلی (دواین جانسون) در حال تحقیق در مورد سرقت یکی از سه تخم مرغی است که زمانی توسط مارک آنتونی به کلئوپاترا دا‌ده شد‌ه بود. جانسون تخم گمشد‌ه را از دزد مشهور هنری بوث (رایان رینولدز) پس می‌گیرد، اما دزد دیگری به نام بلک که به عنوان یکی از تیم اعتصاب مبدل شد‌ه است، تخم مرغ واقعی را با یک تخم مرغ تقلبی عوض می‌کند. مامور هارتلی مسئول دزدی تخم مرغ است و او و بوث با هم زندانی می شوند. بلک (گال گدوت) از بوث می خواهد که به او کمک کند تا دو تخم مرغ بعدی را بدزدد. او قبول نمی‌کند، اما او و هارتلی در نهایت نقشه‌ای می‌کشند تا دومین تخم‌مرغ را از دست بلک بدزدند و سپس برای سرقت سومی تلاش کنند. تا به این لحظه، رکورددار پرتماشاترین فیلم نتفلیکس دست این فیلم است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 5 =