آشنایی با شخصیت های جدید فصل 4 YOU

فصل 4 YOU

نتفلیکس روز سه‌شنبه مجموعه‌ای از عکس‌ها را منتشر کرد تا با افراد و بازیگران جدیدی که به این سریال پیوستند، آشنا شویم. هفته گذشته نیز نتفلیکس پوستر جدید فصل 4 سریال You را منتشر کرد.

نیمه اول فصل چهارم YOU در روز پنجشنبه 9 فوریه پخش می شود. در حالی که نیمه دوم دو ماه بعد در روز پنجشنبه 9 مارس عرضه می شود. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 تمام شخصیت‌های جدید سریال YOU به صورت کامل بررسی شده اند که در ادامه می توانید با آنها آشنا شوید.

شارلوت ریچی در نقش کیت

کیت، مدیر یک گالری هنری است. او بسیار باهوش، مستقل، مشکوک به همه چیز و در نهایت به شدت وفادار است. او از بهترین دوستش، لیدی فیبی محافظت می کند. کیت به کار تدارکات بسیار علاقه مند است. به همین دلیل به مالکوم که مهمان‌دار است، نزدیک می شود. اما تصمیمات مالکوم باعث می شود کیت از او متنفر شود. همچنین کیت به شخصیت مالکوم نیز بسیار مشکوک می شود زیرا حس می کند او یک موضوع خاص را مخفی کرده است.

فصل 4 YOU

داریو کوتس در نقش کانی

کانی با گروه دوستان کیت و فیبی در آکسفورد هستند. او یک فرد شیک پوش و ورزشکار است. کانی به شرط بندی، اسب، نوشیدنی و کوکائین علاقه دارد. می توان حدس زد که کانی هرگز در زندگی خود با مشکلات جدی روبرو نشده است.

فصل 4 YOU

تیلی کیپر در نقش لیدی فیبی

او ثروتمند، مشهور و پر هرج و مرج است. یک فرد اشرافی با طرفداران پرشور. لیدی فیبی معمولا دوست دارد دیگران را در انجام کارها تشویق کند.

فصل 4 YOU

لوکاس گیج در نقش آدام

کوچکترین پسر یک نجیب زاده که بیشتر به دلیل عدم رعایت استانداردهای خانواده اش مشهور است. او معمولا میزبان مهمانی های گرم و پرشور است. همچنین خیلی سریع با دیگران دوست می شود. اما در زیر این رفتار سطحی مجموعه‌ای از رازها را پنهان کرده است.

فصل 4 YOU

اوزیوما وقتیو به عنوان برکت

برکت پرنسسی اهل  نیجریه است که دارای چندین مدرک فوق لیسانس می باشد. به سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال بسیار علاقه دارد. عصبانی بودن جزئی از خصوصیات اخلاقی اوست . ریسک پذیری بالایی دارد و همین روحیه در تجارت کمک زیادی به او کرده است.

فصل 4 YOU

آیدان چنگ در نقش سایمون

سایمون غیرممکن است که تحت تأثیر چیزی قرار بگیرد. سایمون، پسر یک شخص معروف در زمینه تکنولوژی و فناوری های جدید در چین است. او در آکسفورد تحصیل کرده است.

فصل 4 YOU

اد اسپلرز در نقش رایس

رایس نویسنده‌ است. او در فقر به دنیا آمد، قبل از رفتن به آکسفورد و پیدا کردن دوست زندگی بسیار دردناکی داشت. اکنون او به راحتی در هر در میان دوستان خود و در اجتماعات دانشگاهی شرکت می  کند. اما زمان زیادی برای شرکت در مهمانی ندارد، اگرچه از برقراری ارتباط با حلقه عجیب و غریب دوستان دانشگاهی خود لذت می برد.

فصل 4 YOU

امی لی هیکمن در نقش نادیا

نادیا در رشته ادبیات تحصیل می کند. او آرزو دارد که یک نویسنده مشهور شود. نادیا در گذشته اشتباهات بزرگی مرتکب شده است و در حال حاضر این اشتباهات زندگی او را تهدید می کند. او برای عبور از این مشکلات به کمک نیاز دارد.

فصل 4 YOU

نیکی لین در نقش سوفی

سوفی ذهن یک کارآفرین را در بدن یک فرد نازپرورده دارد. به نظر می رسد او تنها به فکر خودنمایی در شبکه های اجتماعی باشد. اما در زیر ظاهر عجیب و غریب خود، سوفی محافظ هوشیار برادر هنرمند و درونگرای خود یعنی سایمون است.

فصل 4 YOU

ایو آستین در نقش جما

جما هرگز به زندگی فراتر از رویدادها و نمایش مد فکر نکرده است. او بیشتر دوست دارد در مهمانی ها شرکت کند و مشغول خوش گذرانی باشد.

فصل 4 YOU

بن ویگینز در نقش رولد

رولد از یک خانواده اشرافی قدیمی است که نام آنها در بسیاری از ساختمان های مهم در سراسر اروپا دیده می شود. او جذاب، شیک پوش و دارای آداب عالی است.

فصل 4 YOU

منبع Tvline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =