عدم برگزاری فرش قرمز جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 به دلیل اعتصاب نویسندگان

فرش قرمز جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023

جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 طبق برنامه پیش نرفت. فرش قرمز جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا برگزار نشد.

در ابتدا قرار بود مراسم توسط درو بریمور برگزار شود. اما در بحبوحه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) از این مراسم از اجرای زنده کنار گذاشته شد.

در بیانیه‌ای بروس گیلمر رئیس بخش موسیقی، استعدادهای موسیقی، برنامه‌نویسی و رویدادها در Paramount Global و تهیه‌کننده اجرایی جوایز فیلم و تلویزیون MTV تغییر برنامه‌ها را تایید کرد. او گفت:

“از آنجایی که ما با دقت در حال بررسی بهترین نحوه ارائه اولین نمایش جوایز طرفداران هستیم که تصور می‌کردیم تیم ما برای ایجاد آن بسیار تلاش کرده است، از یک رویداد زنده و برگزاری فرش قرمز جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 دور می‌شویم. اما همچنان سعی داریم یک شب به یاد ماندنی را ایجاد کنیم.»

اخبار مرتبط: فهرست کامل برندگان جوایز فیلم و تلویزیون ام‌تی‌وی ۲۰۲۳

.

فرش قرمز جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023

تظاهرات اتحادیه کارگری WGA

این خبر ساعاتی پس از آن منتشر می شود که اتحادیه کارگری WGA برنامه خود را برای برگزاری تظاهرات در این رویداد در بحبوحه اختلاف خود با اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) اعلام کرد.

این سازمان در توییتی اعلام کرد: «انجمن نویسندگان آمریکا جوایز فیلم و تلویزیون MTV را در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی یکشنبه، 7 می در Barker Hanger در لس آنجلس #WGASTRIKE برگزار می‌کند.

این اتحادیه کارگری که بیش از 1000 نویسنده را نمایندگی می‌کند که در سینما، تلویزیون، اخبار و رسانه‌های آنلاین کار می‌کنند، اعتصاب کردند. زیرا مهلت قرارداد جدید در اول ماه مه امسال به پایان رسید.

نویسندگان به دنبال اصلاحات اساسی در جبران باقیمانده‌های پخش، و همچنین دستمزد بیشتر، حمایت‌های بیشتر بوده‌اند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =