MTV VMA 2023: شکیرا جایزه Video Vanguard را دریافت خواهد کرد

شکیرا جایزه Video Vanguard

قرار است شکیرا جایزه Video Vanguard را در MTV VMA 2023 دریافت کند. این مراسم روز سه شنبه 21 شهریور ساعت 20 به وقت محلی برگزار می شود.

خواننده “Te Felicito” قبلاً چهار بار برنده VMA شده است و امسال نامزد چهار جایزه Moon Person از جمله بهترین همکاری، بهترین لاتین و هنرمند سال شده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 شکیرا یک چهره جهانی است. که همچنان با مهارت منحصر به فرد خود در موسیقی همه را تحت تاثیر قرار می دهد. بروس گیلمر، رئیس بخش موسیقی و استعدادهای موسیقی و برنامه‌نویسی و رویدادهای پارامونت گفت: “او الگو برای زنان در سراسر جهان و یکی از اولین هنرمندانی است. که جهانی‌سازی موسیقی لاتین را رهبری می‌کند. “تاثیر عظیم او در سراسر چشم انداز موسیقی ماندگار خواهد بود. زیرا او همچنان در بالاترین سطح به کار خود ادامه می دهد.”

شکیرا جایزه Video Vanguard

بیانسه، نیکی میناژ، مدونا، جانت جکسون، LL کول جی، جنیفر لوپز، ریانا، جاستین تیمبرلیک و میسی الیوت از دریافت کنندگان قبلی این جایزه ویژه می‌باشند. بازیگرانی که حضورشان در صحنه VMA تایید شده است. عبارتند از Demi Lovato، Karol G، Måneskin و Stray Kids با نام‌های دیگری که به زودی اعلام می‌شود.

تیلور سویفت با 8 نامزدی در صدر فهرست نامزدها قرار دارد. و پس از آن SZA (6)، دوجا کت، کیم پتراس، مایلی سایرس، نیکی میناژ، اولیویا رودریگو و سم اسمیت (هر کدام 5) و BLACKPINK، دیدی و شکیرا (هر کدام 4) بار نامزد دریافت جایزه شدند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =