بازگشت بارنی در سریال “چگونه با پدرت آشنا شدم”

بازگشت نیل پتریک در نقش “بارنی” در سریال “چگونه با پدرت آشنا شدم” آخرین اخبار فیلم و سریال دنیا را در مووی 21 بخوانید:

به دنبال حضور افتخاری این کاراکتر در سریال چگونه با پدرت آشنا شدم، بارنی دوباره به سریال برمیگردد.
نیل پتریک هریس که به خاطر بازی بی نظیرش در نقش بارنی از مدت ها قبل محبوب طرفداران سریال اصلی یعنی “چگونه با مادرت آشنا شدم” بود حالا دوباره به دنباله ی سریال برمیگردد.
بارنی حضور کوتاهی در آغاز فصل دوم سریال “چگونه با پدرت آشنا شدم” محصول شبکه ی Hulu داشت و انتظار میرود دوباره سر و کله ی آن در سریال پیدا شود. حالا تائید شده که هریس در نقش بارنی در پارت دوم فینال بین فصلی سریال که 28 مارچ از Hulu پخش میشود حضور دارد.

سریال “چگونه با مادرت آشنا شدم” سال 2009 پخش شد و 9 فصل داشت


فصل دوم سریال “چگونه با پدرت آشنا شدم” در ژانویه پخش شد. بارنی یا همان هریس را در حالی نشان میدهد که سوفی (هیلاری داف) اتفاقی به خاطر حواس پرتی اش موقع رانندگی با ماشینی دیگر تصادف میکند. البته که راننده ی آن یکی ماشین کسی نیست جز بارنی که از ماشین پیاده میشود و بعد از بررسی کردن ماشین با لحن غلیظ خود میگوید:”!Dude
آن موقع سازندگان سریال گفتند وارد کردن بارنی به خط داستانی سریال پیچش های بزرگی به وجود می آورد. باید دید قسمت های پیش رو چه چیزی خواهد داشت. گرچه Aptaker گفت آوردن بارنی همانقدر تاثیرگذار خواهد بود که آوردن کوبی اسمالدر در نقش رابین در فصل اول سریال داشت.


“هر موقع صحبت از برگردانندن بازیگران سریال اصلی است، میخوایم که دو هدف حتما به سرانجام برسه: میخوایم کمی از زندگی حال حاضرشون نشون بدیم، کجا تموم شدند و کجا هستند، ولی میخوایم بگیم که چطور روی داستان “چگونه با پدرت آشنا شدم” تاثیر میذارن. و اینکه چطور میخوایم یکی از کاراکتر هامون رو به یک مسیر جدید و غیر متتظره ببریم.”
Aptaker به تی وی لاین گفت:

“شبیه به حضور پارسال رابین، بیشتر میفهمیم که بارنی کجاست. همینطور اینکه تاثیر بزرگی‌ روی مسیر و روایت اصلی فصل خواهد داشت.”

آیا تمام بازیگران سریال “چگونه با مادرت آشنا شدم” به این دنباله ملحق میشوند؟


برگر در مورد برگرداندن دیگر کاراکترهای سریال اصلی هم کمی طرفداران را اذیت کرد و گفت که نقشه های جذاب و خلاقی برای جا دادن اونها در سریال داره. او در مصاحبه ای جداگانه با Entertainment Weekly گفت که مساله فقط پیدا کردن زمان مناسب برای برگرداندن شخصیت های سریال اصلی به پروژه بوده و تمام چیزی که لازمه اینه که به روشی اصیل برگردونده بشن و از لحاظ منطقی خلاقیت داشته باشه:


“ما واقعا در مورد همه ی کاراکترها و پیچش های داستانی شون صحبت کردیم. حالا فقط بحث تجزیه و تحلیلش مونده و اینکه امیدوار باشیم وقتی از بازیگرا خواستیم در دسترس باشن و بخوان که انجامش بدن. ولی آره، فکر میکنیم خیلی باحاله و طرفدارها رو عمیقا راضی و خوشحال میکنه. پس دوست داریم که انجامش بدیم و براش ایده هم داریم.”

سریال “چگونه با مادرت آشنا شدم” یکی از موفق ترین سیتکام های تاریخ تلویزیون آمریکاست


فینال فصل دوم “چگونه با پدرت آشنا شدم” 28ام مارچ در سرویس Hulu پخش میشود. Hulu سریال رو برای یک نیمه ی نهایی دیگه از فصل دوم بعد از اینکه پروژه هفته ها به تعویق افتاد برگردوند. میتوانید مقاله ی مربوط به بازگشت سریال چگونه با پدرت آشنا شدم به Hulu را در اینجا بخوانید. قسمت های قبلی سریال در سرویس Hulu برای تماشا موجودند.

برای اطلاع از آخرین اخبار منتشر شده به کانال تلگرام مووی 21 سر بزنید. نظرات شما به ما در بالا بردن کیفیت سایت کمک میکند.

منبع: Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شش =