اولین تصاویر فیلم “Next Goal Wins”؛ مایکل فاسبندر در نقش مربی فوتبال

مایکل فاسبندر

طرفداران بالاخره می توانند جدیدترین تصاویر فیلم  Next Goal Winsرا ببینند. اولین تصاویر برای این فیلم منتشر شد که در آن مایکل فاسبندر در نقش توماس رونگن، یک مربی فوتبال هلندی که مسئول بدترین تیم فوتبال کره زمین است، بازی می کند.

تیم ملی ساموآی آمریکا پس از شکست جهانی در یک مسابقه رقابتی بین‌المللی فوتبال، به دنبال جبران شکست تحقیرآمیز 31-0 خود مقابل استرالیا است. برای این کار یک مربی جدید جذب می کند. رونگن در مستندی به همین نام در سال 2014 ظاهر شده بود و وایتیتی پتانسیل کافی را در داستان دید تا برداشت خود را از آن بسازد.

وایتیتی گفت: سال‌ها پیش، آن مستند را تماشا کردم و باورم نمی‌شد که قبلاً درباره این داستان نشنیده باشم. “من قبلاً هرگز یک فیلم ورزشی نساخته بودم. و واقعاً می خواستم آن را امتحان کنم. این درباره ورزشی است که من آنقدر درباره آن نمی دانم. بیشتر فیلم‌های من درباره افرادی هستند که در حاشیه زندگی می‌کنند یا کنار گذاشته شده‌اند. این یک داستان واقعی است. اما تمام عناصر ورزش‌های بزرگ را در خود دارد.

 

فاسبندر در نقش رونگن

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 مایکل فاسبندر نقش رونگن را بازی خواهد کرد. همانطور که وایتیتی توضیح می دهد تنها کسی بود که به درخواست تیم برای یک مربی جدید پاسخ داد “او دوران بازی خوبی داشت. سپس چندین شغل مربیگری در ایالات متحده داشت. واقعاً تنها کسی بود که به تماس ما پاسخ داد.

علاوه بر فاسبندر، در این فیلم الیزابت ماس و ویل آرنت به عنوان همسر سابق رونگن و یک مدیر فوتبال نیز حضور دارند. اسکار کایتلی بازیگر ساموایی-نیوزیلندی نقش رئیس فدراسیون فوتبال ساموآی آمریکا و همچنین کاماینا، بازیگر ترنس فوتبال جایه سائلوا را بازی می‌کند. وایتیتی درباره جاییا می‌گوید: «جایا یک بازیکن ترنس است. یکی از ستاره‌های تیم و بسیاری از فیلم حول رابطه او با توماس رونگن می‌چرخد.»

Next Goal Wins توسط Waititi و Iain Morris نوشته شده است. از بازیگران این فیلم نیز می توان به دیوید فان، بیوله کوال، لیهی فالپاپالانگی، سمو فیلیپو، اولی لاتوکفو و ریچل هاوس اشاره کرد. وایتیتی، جاناتان کاوندیش، گرت باش، مایک برت و استیو جیمیسون تهیه کننده آن بودند.

Next Goal Wins در تاریخ 21 آوریل در سینماها اکران می شود. تصاویر جدید انحصاری EW را در ادامه مشاهده نمایید:

مایکل فاسبندر

مایکل فاسبندر

منبع Collider

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 10 =