اولین واکنش ها به فیلم Oppenheimer ؛دستاوردی تماشایی و تحسین‌برانگیزترین و بهترین اثر نولان تا کنون

اولین واکنش ها به فیلم Oppenheimer پس از اکران فیلم حماسی کریستوفر نولان یعنی «اوپنهایمر» در مراسمی در پاریس منتشر شد . واکنش‌ها به فیلم سه ساعتی در سراسر جهان مثبت بود. به طوری که فیلم یک «دستاورد دیدنی» و «جسورانه» نامیده می‌شود.

کنت توران، منتقد سابق، که برای لس‌آنجلس تایمز نوشت. این فیلم تحسین‌برانگیز‌ترین و برترین اثر نولان، تا کنون است. مهارت بصری تصدیق‌شده اوپنهایمر را با یکی از عمیق‌ترین شخصیت‌ها در سینمای اخیر آمریکا تبدیل می‌کند.

مت میتوم، معاون سردبیر توتال فیلم، گفت. آخرین ساخته نولان خیره‌کننده است. فیلمی شخصیت محور در بزرگ‌ترین مقیاس خود است. آن هم با ایفای نقش متمرکز و باشکوهی از کیلین مورفی ،یک درام تاریخی حماسی. اما با حساسیت متمایز نولان داری تنش، ساختار، حس عظمت، طراحی صدای تکان‌دهنده و جلوه‌های بصری ستودنی.

اولین واکنش ها به فیلم Oppenheimer ؛ مدت زمان 3 ساعته حس نمی شود.

اولین واکنش ها به فیلم Oppenheimer

آسوشیتد پرس : اوپنهایمر دستاوردی تماشایی در اقتباس متعهدانه و موجز، داستان‌سرایی نوآورانه است و ایفای نقش ظریف از کیلین مورفی، امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور و مت دیمون در فیلم می بینیم.

منتقد ساندی تایمز: کاملاً در اوپنهایمر غرق شدم، یک فیلم متراکم، پردیالوگ و پرتنش که بخشی از آن درباره یک بمب است، اما بیشتر در مورد این است که چه سرنوشت محکوم به فنایی داریم، بازی مورفی خوب است، اما نقش‌های مکمل اصلی مثل دیمون، داونی جونیور و آلدن ارنرایک حتی طنزآمیزند. فیلم پیچیده، نوآورانه و بی‌پروا برای برآشفتن ساختن ذهن مخاطب ساخته شد است.

منتقد پلی لیست: من شک داشتم، اما اوپنهایمر از هفته گذشته که آن را دیدم در ذهنم گیر کرده است. بله، 3 ساعت است، اما به شیوه ای متراکم اسکورسیزی و 20 دقیقه آخر. فیلم اوپنهایمر سه رشته داستانی را به هم متصل میکند. بدون حس کردن این سه ساعت به پایان میرسد.

بیلگه ابیری منتقد Vulture : اوپنهایمر… باورنکردنی است. کلمه ای که مدام به ذهن می آید «ترسناک» است. فیلم یک درام تاریخی با سرعت بی امان. با جزئیاتی که ذهن را دیوانه می سازد. و می سازد و می سازد. تا زمانی که نولان چکش را به حیرت آورترین فرود می آورد. و همه چیز در هم می شکند.

منبع : variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =