آنا در آرماس و جود لا به فیلم جدید ران هاوارد کارگردان Cinderella Man پیوستند!

آنا د آرماس، جود لاو، آلیشیا ویکاندر و دانیل برول به فیلم اروتیک جنایی Origin Of Species پیوستند.

این فیلم توسط ران هاوارد کارگردانی میشود. این کارگردان برنده اسکار. فیلم برنده اسکار A Beautiful Mind. را ساخته است. از دیگر آثار او می توان به Rush وCinderella Man اشاره کرد .

فیلمنامه توسط نواح پینک. نویسنده سریال ” Tetris ” نوشته شده. و قرار است فیلمبرداری از اواخر سال ۲۰۲۳ در کشور استرالیا آغاز شود.

Origin Of Species

آنا د آرماس با فیلم Origin Of Species با عنوان جدید ترین فیلمی که به بازار جشنواره کن ورود کرده است. شناخته میشوند و به دنبال سرمایه گذار میگردد. با وجود اعتصاب نویسندگان آمریکا به نظر می رسد. گنجینه ای از فرصت ها برای خریداران. ایجاد شده است. آنهایی که فیلمنامه‌های بیشتری دارند. و آنهایی فیلم‌های تکمیل‌شده در جشنواره دارند. می‌توانند با باز شدن این حفره به دلیل اعتصاب که برخی پروژه‌ها را به تأخیر می‌اندازد، مشتری و سرمایه گذار های خوبی پیدا کنند.
با این حال، تعداد زیادی از پروژه‌ها و برخی بودجه‌های گزاف نیز باعث می‌شود برخی از خریداران در مورد دوام بسیاری از فیلم ها و پتانسیل فروش آنها تردید کنند. استریمرها به اندازه چند سال پیش پرخاشگر نیستند.

آنا د آرماس اخیرا در فیلم Ghosted با بازی کریس ایوانز همبازی شد. فیلم گوستد پر بیننده ترین فیلم تاریخ استریم  Apple TV است.

آرماس قرار است در فیلم Ballerina اسپین آف جان ویک ظاهر شود، کیانو ریوز، نورمن ریداس، آنجلیکا هیوستون، ایان مک‌شین و لنس ردیک دیگر بازیگران این فیلم هستند. The Ballerina در تاریخ 7 ژوئن 2024 در سینماها اکران خواهد شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =