فیلم باربی در اسکار 2024 در دو بخش فیلمنامه و بازیگر نقش مکمل مرد حضور دارد

فیلم باربی در اسکار 2024

باربی پس از تبدیل شدن به پردرآمدترین فیلم تاریخ کمپانی برادران وارنر تصمیم دارد تمام زوایای دنیای سینما را کشف کند. گفته می شود فیلم باربی در اسکار 2024 نیز حضور خواهد داشت. برادران وارنر در دو بخش قابل توجه اسکار رقابت خواهند کرد. بخ بهترین فیلمنامه اصلی برای گرتا گرویگ و نوآ بامباک و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای رایان گاسلینگ.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم باربی در اسکار 2024 برای فیلمنامه اصلی به جای فیلمنامه اقتباسی حضور دارد. باربی بر اساس عروسک های Mattel ساخته شده است. بنابراین می توان ادعا کرد که این یک ماده اقتباس شده است. با این حال باربی یک ایده منحصر به فرد و معتبر از Gerwig و Baumbach است. آکادمی در مورد تعیین فیلمنامه باربی تا 11 ژانویه 2024 تصمیم می گیرد. زمانی که برگه های رای گیری برای نامزدی باز می شود.

فیلم باربی در اسکار 2024

گاسلینگ هم که برای بهترین بازیگر نقش مکمل معرفی خواهد شد. رایان در نقش دوست خنده دار و کم هوش باربی یعنی کن در فیلم حضور دارد. گاسلینگ قبلاً برای دو جایزه اسکار نامزد شده بود. بهترین بازیگر مرد برای هاف نلسون و لا لا لند.

علاوه بر این برادران وارنر قرار است کمپین هایی را برای باربی در بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی برای گرویگ، بهترین بازیگر زن برای مارگو رابی، بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای آمریکا فررا، بهترین آهنگ اورجینال، و چندین دسته دیگر اجرا کند.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =