تریلر فیلم Outpost در ژانر روانشناختی

تریلر فیلم Outpost

تریلر فیلم Outpost در ژانر اکشن و هیجان انگیز منتشر شد. لو تروگلیو که فیلمنامه را نیز نوشته است. در طول مسیر فیلم مانند خرده نان در مسیر، تکه‌هایی از رمز و راز را به نمایش می‌گذارد. و در حالی که داستان در ابتدا به نظر می رسد داستان یک زن است که زندگی و قدرت خود را در یک سفر ترمیمی به دست می آورد. اما Outpost روایت قربانی را که به دنبال بازسازی است به تصویر می کشد.

 

داستان فیلم

پس از یک حمله خشونت‌آمیز کیت (بت دوور) تا آنجا که می‌تواند به سمت پاسگاه نگهبانی آتش در بالای کوه آیداهو می‌دود. او که به دنبال یافتن شفا در انزوا و سکوت است. به یک مکان خلوت می رود اما به زودی متوجه می شود آن مکان چندان هم ساکت و خلوت نیست.

در این مجموعه مینیمالیستی، کیت متوجه می‌شود که نمی‌تواند از آسیب‌های روحی خود پیشی بگیرد. حتی به تنهایی در جنگل و بالای کوه. او در محاصره فلاش بک ها و توهمات به ترس و پارانویا فرو می رود. همانطور که او در افکار خود فرو می رود مرز بین واقعیت و خیال محو می شود و تشخیص اینکه چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست دشوار می شود. آیا کوهنوردان فقط یکسری افراد خوب هستند یا یک تهدید واقعی؟ آیا رجی همان مرد خوبی است که به نظر می رسد، یا اینکه چیزی بسیار تاریک تر را پنهان می کند؟

تریلر فیلم Outpost :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =