ترس پل مسکال از پدرو پاسکال قبل از شروع فیلمبرداری دنباله «گلادیاتور 2»

ترس پل مسکال از پدرو پاسکال

پل مسکال در مورد عصبی بودنش در اولین تعاملش با پدرو پاسکال، بازیگر دنباله‌ گلادیاتور قبل از شروع فیلمبرداری صحبت می‌کند. به نظر می رسد عامل ترس پل مسکال از پدرو پاسکال عصبی بودم پدرو بوده است.

در مصاحبه اخیر که قبل از اعتصاب SAG-AFTRA انجام شد. این بازیگر گفت که او ستاره The Last of Us را درست قبل از اعلام حضورش در فیلم در فرودگاه LAX دیده است. اما «از رفتن به سمت او خیلی می ترسید.»اما به نظر می رسد ترس مسکال از پدرو پاسکال در نهایت از بین رفته و پل مشتاق همنشینی با پدرو شده است.

در این فیلم مسکال نقش اصلی لوسیوس بالغ را بر عهده می گیرد که در فیلم اصلی به عنوان برادرزاده جوان کومودوس، امپراتور روم با بازی واکین فینیکس در فیلم 2000 به تصویر کشیده شده است. ستاره The Normal People قبلاً گفته بود که او مجبور نیست برای این نقش تست بازیگری بدهد. بلکه با کارگردان ریدلی اسکات ملاقاتی داشته است که “در مورد پارامترهای داستان بحث می کند. بعد از آن فیلمنامه ای به او داده شده تا در مورد ان تصمیم بگیرد.»

ترس پل مسکال از پدرو پاسکال

اعتصاب بازیگران

با این حال، تولید در حال حاضر در میان اعتصابات دوگانه در حال توقف است. اما اسکات تقریباً نیمی از فیلمبرداری دنباله اش را که در ژوئن آغاز شش. پیش از آن که مجبور به توقف شوند، پشت سر گذاشت. مسکال جزئیات زیادی در مورد دنباله گلادیاتور با به اشتراک نگذاشت. زیرا نگران بود چیزی بگوید که جزئیاتی از فیلم فاش شود.

او گفت: «نمی‌توانم به شما بگویم که چقدر استرس دارم وقتی درباره آن فیلم صحبت می‌کنم. زیرا قطعاً این بزرگترین فیلمی است که در آن بازی کرده ام. من واقعاً هیجان زده هستم. اما صحبت کردن درباره فیلم واقعا برایم دشوار است. فکر می‌کنم فیلمنامه گلادیاتور 2 واقعاً خوب نوشته شده است. چیزی است که فکر می‌کنم می‌توانم وارد آن کارکتر شوم و به راحتی آن را مال خودم کنم.»

این بازیگر همچنین اعتراف کرد که با راسل کرو، ستاره اصلی گلادیاتور صحبت نکرده است. او توضیح داد: “من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت خواهیم کرد.” “مثلا، من دوست دارم داستان های او را از فیلمبرداری و سایر جزئیات بشنوم. اما تاکنون موفق به انجام آن نشده ام.”

ترس پل مسکال از پدرو پاسکال

هیجان پل برای ساخت گلادیاتور 2

مسکال در طی مصاحبه ای در اوایل سال جاری برای یک داستان گفت که «به ساختن این فیلم افتخار می کنم». او افزود: «این یک شاهکار ترسناک است. این چیزی است که من در مورد آن هیجان زده هستم. اما چیزی است که احساس می کنم می توانم انجام دهم.”

وقتی از او پرسیده شد که ممکن است برای بازی در نقش یک گلادیاتور چه نوع دگرگونی بدنی داشته باشد. در آن زمان گفت: «در فیلم‌هایی مانند این و فیلم‌های ابرقهرمانی، گاهی تمرکز روی این موضوع وجود دارد. که به نظر من چندان جالب نیست. البته برای این شخصیت یک استحکام فیزیکی لازم است. اما گذشته از آن من علاقه ای به تغییرات فیزیکی در بدنم ندارم. این مرد باید بجنگد و باید یک جانور باشد. و هر چیزی که به نظر می رسد و احساس می کنم برای من مناسب است، همان را انجام می دهم. گاهی اوقات فیلم می بینم و می گویم “آن شخص واقعی به نظر نمی رسد. به همین دلیل تمایلی ندارم غیر واقعی به نظر برسم.”

دنباله The Gladiator که کانی نیلسن، دنزل واشنگتن و جوزف کوین نیز در آن بازی می‌کنند. در حال حاضر تاریخ اکران آن ۲۴ نوامبر ۲۰۲۴ تعیین شده است. اما با توجه به وضعیت اعتصاب بازیگران و نویسندگان مشخص نیست تاریخ اعلام شده به صورت دقیق اجرا شود یا خیر. بسیاری از فیلم ها دستخوش تغییر تاریخ اکران خود شده اند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =