نقش های پل راد بجز انت من

نقش های پل راد

محبوب و مسن‌نشو دو صفتی هستند که وقتی پل راد موضوع گفتگویی است دست به دست هم می دهند. پل راد یکی از جذابیت‌های عالم هستی است. او یکی از آن ستاره‌هایی است که چند سالی است همه کار کرد‌ه است، از جمله پوشید‌ن شنل ابرقهرمانی و یا حتی کلاه ایمنی. اسکات لنگ یکی از جذاب‌ترین و خوش صحبت‌ترین افراد مارول است و تماشاگران نمی‌توانستند بازیگر دیگری جز راد را تصور کنند که لباس مرد مورچه‌ای را بر تن کند. اما موضوع بحث ما شخصیت نقش های پل راد بجز انت من است. با مووی 21 در معرفی نقش های پل راد همراه باشید.

10. Mike Hannigan — ‘Friends’ (2002-2004)

Mike Hannigan از نقش های پل راد

راد در نقش مایک هانیگان که دیر به گروه بازیگران این سریال اضافه شد، از شخصیت‌های جذاب و شوخ بود. او بهترین همبازی برای فیبی (لیزا کودرو) بود. با ورود او در فصل 9، مایک و فیبی در نهایت با یکدیگر قرار ملاقات می گذارند و به یک رابطه عاشقانه می پردازند و این زوج به سرعت ازدواج می کنند. این زوج تا پایان سریال با هم ماندند.

راد نشان داد که می‌تواند از پس یک داستان عشقی-کمدی برآید و قلب بینندگان را به دست آورد. را‌بطه فیبی با مایک پس از یک سا‌بقه طولانیِ بد‌بیاری به وجود آمد. مایک هانیگان یکی از بهترین نقش های پل راد است.

9. Peter Klaven — ‘I Love You, Man’ (2009)

Peter Klaven از نقش های پل راد

یکی از بهترین فیلم‌های برومانس دهه خود، I Love You, Man یکی از دوست‌داشتنی‌ترین بازی‌های کارنامه راد را به نمایش می‌گذارد. پیتر که اخیرا نامزد کر‌ده و دوستی ندارد، به دنبال یا‌فتن ساقدوش برای عروسی خود است. او چندین قرار ملاقات با مردان می‌گذارد، اما وقتی با سیدنی (جیسون سگل) آشنا می‌شود، آن‌ها دوست‌های صمیمی می‌شوند. رابطه و سازگاری راد و سگل غیرقابل انکار است و دوستی آنها ثابت می کند که برای ملاقات با بهترین دوست خود هرگز دیر نیست.

8. Ned Rochlin — ‘Our Idiot Brother’ (2011)

Ned Rochlin از نقش های پل راد

سه خواهر (الیزابت بنکس، زوئی دشانل و امیلی مورتیمر) وقتی برادر تنبلشان ند (راد) پس از آزادی از زندان به درب خانه می رسد، زندگی بی‌نقصشان زیر و رو می شود.

در حالی که این فیلم مورد علاقه مخاطبان نبود، اما هنوز هم یک عملکرد قابل توجه و محکم است که اغلب هنگام مطرح کردن نقش های راد به میان می آید. برادر احمق ما با انتخاب شوخ طبعی به جای دیالوگ‌های خنده دار، درام خواهر و برادری را با پیچیدگی کافی اجرا می کند. این شخصیت یکی از بهترین نقش های پل راد است.

7. Bobby Newport – ‘Parks and Recreation’ (2012-2015)

Bobby Newport از نقش های پل راد

بابی نیوپورت، مرد خوش قلبی که سعی می‌کند پدرش را راضی کند، یک حریف جذاب برای لزلی ناپ (ایمی پولر) در جریان انتخابات شورای شهر پاونی است. او به طرز ناامیدکننده‌ای صادق است، اما دوست نداشتن بابی دشوار است. او یک قلب طلایی و ذهنی از … اِ، شیرینی دارد.

تماشاگران این نقش را به‌عنوان شخصیتی می‌شناسند که هرگز بزرگ نشد و توسط بازیگری به تصویر کشید‌ه شد که ظاهراً پیر نمی‌شود.

6. Josh Pressman — ‘Admission’ (2013)

Josh Pressman از نقش های پل راد

علیرغم کمبود نقدهای تحسین برانگیز، بازی راد در Admission ورودی به یاد ماندنی به قلب مخاطبان است. در مقابل تینا فی، راد در نقش جاش پرسمن، همکلاسی سابق پورتیا (فی) که اکنون مشاور پذیرش در پرینستون است، بازی می کند.

همانطور که پورتیا برای آشنایی با این دانش آموز کار خود را در اولویت قرار می دهد، یک رابطه عاشقانه با جاش ایجاد می کند. در حالی که داستان نمی تواند از هر دو ستاره تا حد امکان استفاده کند، راد آنقدر جذابیت دارد که فیلم را برای بینندگان زیبا کند.

5. Joel — ‘They Came Together’ (2014)

Joel از نقش های پل راد

They Came Together که در اصل یک طنز است، راد را در یکی از بهترین فیلم های رام-کام خود به بینندگان ارائه می دهد. مولی (امی پولر)، صاحب یک کسب و کار کوچک است و شرکت جوئل (راد) او را می فرستد تا آنجا را تعطیل کند. این زوج عاشق می‌شوند، از هم جدا می‌شوند و دوباره به هم می‌رسند و داستان عشق خود را به شکلی جعلی بازگو می‌کنند.

4. Rene — ‘All is Bright’ (2013)

Rene از نقش های پل راد

قبل از اینکه اسکات لنگ وجود داشته باشد، پل راد در فیلم «All is Bright»، نقش یک تبهکار سابق، رنه را بازی کرد. پس از آزادی مشروط، دنیس (پل جیاماتی) سعی می کند دوباره با دختر جدا شده‌اش ارتباط برقرار کند و سعی می کند به اندازه کافی از فروش درختان کریسمس با رنه پول به دست آورد تا برای او پیانو بخرد. داستان روی دنیس متمرکز است، اما نقش مکمل، رنه، با بازی پل راد، به خوبی نقشش را ایفا می‌کند. رنه یکی از نقش های خوب پل راد است.

3. Ben Benjamin — ‘The Fundamentals of Caring’ (2016)

Ben Benjamin از نقش های پل راد

The Fundamentals of Caring یک فیلم آندرریتد و اورجینال است نتفلیکس است. راد در نقش بن بنجامین، نویسنده‌ای سابق بازی می‌کند که پس از یک حادثه، شغل خود را عوض می‌کند تا مراقب تروور (کریگ رابرتز)، یک نوجوان معلول شود. بن و تروور که در مسیر رسید‌ن به سن بلوغ حرکت می‌کنند، سفری جاده‌ای را آغاز می‌کنند و بیشتر از آنچه تصور می‌کردند درباره امید و دوستی کشف می‌کنند.

2. Mr. Grooberson — ‘Ghostbusters: Afterlife’ (2021)

Mr. Grooberson از نقش های پل راد

شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ به داستان دو کودک در شهر کوچکی را در حالی که میراث خود را کشف می‌کنند می پردازد. راد در نقش آقای گروبرسون، معلم علوم تابستانی بچه‌ها و زلزله‌شناسی که برای مطالعه زمین‌لرزه‌های غیرعادی در حال رخ داد‌ن آمد‌ه بود، بازی می‌کند.

1. Dr. Ike — ‘The Shrink Next Door’ (2021)

Dr. Ike از نقش های پل راد

هم جذابیت خوب وجود دارد و هم جذابیت شوم و راد با این نقش، مورد دوم را بدون نقص به عهده می گیرد. The Shrink Next Door با بازیگری راد و ویل فرل در قلمروبی ناآشنا (و غیرقابل تشخیص) الهام گر‌فته از رویدادهای واقعی است که در آن یک درمانگر (راد) زندگی مارتی مارکویتز (فرل) را قبل از تصاحب آن تغییر داد.

راد در ایفای نقش دکتر آیک مسحور کننده است. این نقش بهترین نقش پل راد در حرفه‌ی اوست.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =