اولین پوستر انیمیشن کوتاه Carl’s Date منتشر شد

پوستر انیمیشن کوتاه Carl's Date

پیکسار انیمیشن کوتاه جدید خود را با پوستر انیمیشن کوتاه Carl’s Date معرفی کرد. که بر اساس فیلم Up محصول 2009 ساخته شده است. نام آن Carl’s Date است و با عنوان «ماجراجویی جدید» همراه است. این انیمیشن اخیراً برای برخی از اعضای مطبوعات به نمایش درآمد و به نظر می‌رسد تجربه‌ای کاملا احساسی بوده است.

نویسنده و کارگردان این انیمیشن کوتاه باب پترسون (صداپیشه داگ) است. داستان به شرح زیر است: «یک روز از زندگی کارل و داگ را به تصویر می کشد. تا ببینیم چگونه عشق یک سگ می تواند شما را برای بهتر شدن تغییر دهد.” «دگ از نظر عاطفی از کارل حمایت می‌کند. زمانی که او موافقت می‌کند با یک دوست بانو قرار ملاقات بگذارد. که واقعاً یک قدم بزرگ برای او است.»

کارگردان گفت: “هیچ کس هرگز جایگزین الی برای کارل نخواهد شد. این فقط یک دوستی است. الی می گوید “برو یک ماجراجویی جدید داشته باش”. و این واقعاً آن را در معرض آزمایش قرار می دهد. آیا او باید این کار را انجام دهد یا نه؟ به نظر می رسد که قدم بعدی منطقی است. و پایان داستان این است که او در نهایت متعهد به انجام کاری است که الی می خواست.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم همچنین ادای احترام به اد اسنر است که صداپیشگی شخصیت کارل فردریکسن را بر عهده دارد. در ادامه می توانید پوستر انیمیشن کوتاه Carl’s Date را مشاهده نمایید.

پوستر انیمیشن کوتاه Carl's Date

منبع Geektyrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =