تبریک Bad Bunny به اش کچام بزرگترین مربی پوکمون

پوکمون

Ash Ketchum شاهکاری را انجام داد که بسیاری معتقد بودند هرگز اتفاق نخواهد افتاد. زیرا قهرمان انیمه قهرمان جهان در Pokemon Journeys شده است. در حالی که طرفداران انیمه در سراسر جهان پیروزی مربی جوان جاودانه را جشن می گیرند. یک موسیقیدان خاص به نام Bad Bunny که در دنیای کشتی حرفه ای فعالیت داشته است نیز به کچام به خاطر معجزه اش تبریک می گوید.

Bad Bunny فقط یک ستاره در مورد موسیقی خود نیست. بلکه در مسابقات WWE به قهرمانان نشان می داد که چگونه می توانند در رینگ فوق العاده عمل کند. علاوه بر حرفه موسیقی و کشتی حرفه‌ای، این نوازنده قرار است نقش ال موئرتو را در فیلم سونی پیکچرز بازی کند. این نقش جدید در دنیای مرد عنکبوتی است. همچنین به تازگی به عنوان هنرمند سال 2022 اپل موزیک انتخاب شد.

پوکمون

Bad Bunny تبریک خود را به اش کچام مربی بزرگترین پوکمون فرستاد. زیرا Ash سرانجام به رویای خود برای تبدیل شدن به قوی ترین مربی جهان دست یافت و بسیاری از طرفداران را به این فکر فرو برد که آیا Ketchum ستاره انیمه اقتباسی در حال پیشرفت است یا به محض پایان یافتن Pokemon Journeys، کارها را به نسل جدیدی واگذار خواهد کرد.

توییت بد بانی برای تبریک به اش کچام: ” آرزوهای خوب برای Ash Ketchum پس از شکست افسانه ای مربی معروف Leon.”

با توجه به اینکه یک بازی جدید پوکمون قرار است به زودی روی نینتندو سوییچ عرضه شود به احتمال زیاد اقتباس انیمه نیز به نوبه خود تغییر خواهد کرد و این ممکن است فرصتی عالی را برای Ash ایجاد کند تا از نسل جدیدی در انیمه استقبال کند.

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =