عذرخواهی جرمی کلارکسون از پرنس هری و مگان برای مقاله توهین آمیز

عذرخواهی جرمی کلارکسون

جرمی کلارکسون مجری تلویزیونی به دلیل اظهارنظرهایش در مورد مگان مارکل در ستونی که اخیراً در روزنامه بریتانیایی The Sun نوشته شده بود. عذرخواهی جرمی کلارکسون به صورت یک بیانیه و توییت در توییتر منتشر شد. روز شنبه شاهزاده هری و همسرش مگان عذرخواهی روزنامه را رد کردند و گفتند که برای عذرخواهی مستقیماً با آنها تماس گرفته نشده است.

سخنگوی هری و مگان گفت: «The Sun به سود و بهره برداری از نفرت، خشونت و زن ستیزی ادامه نمی داد در این وضعیت قرار نمی گرفتیم».

عذرخواهی جرمی کلارکسون

متن توهین آمیز جرمی

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در این ستون کلارکسون درباره دوشس مگان نوشت: «شب‌ها نمی‌توانم بخوابم. دندان‌هایم را به هم می‌سایم و رویای روزی را می‌بینم که او مجبور شود برهنه در خیابان‌های شهرهای بریتانیا رژه برود. در حالی که جمعیت شعار می دهند «shame» و تکه های مدفوع به سمت او پرتاب می کنند.

این متن جرمی کنایه به سریال بازی تاج و تخت و مجازات ملکه سرسی دارد.

اما خشم خوانندگان با خواندن این متن لبریز شد. تنظیم کننده سازمان استاندارد مطبوعات بریتانیا گفت که بیش از 17500 شکایت دریافت کرده است که بیشترین شکایت در مورد مقاله از زمان تأسیس در سال 2014 است.

سان در عذرخواهی خود گفت: ما در روزنامه سان از انتشار این مقاله صمیمانه متاسفیم. ستون توهین آمیز از وب سایت و آرشیو آن حذف شده است.

در بیانیه عذرخواهی جرمی کلارکسون که هفته گذشته در توییتر منتشر شد او گفت که “از این که این همه صدمه به روان مردم وارد کرده است وحشت زده است” و “در آینده بیشتر مراقب خواهد بود.”

جرمی گفت:” اشاره ای ناشیانه به صحنه ای در بازی تاج و تخت کردم و این موضوع برای بسیاری از مردم ناراحت کننده بود. من از این که این همه صدمه ایجاد کرده ام وحشت دارم و در آینده بیشتر مراقب خواهم بود.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =