تریلر فصل هفتم Rick and Morty صداپیشه ها تغییر کرد ولی صداها نه

تریلر فصل هفتم Rick and Morty به همراه صداپیشه های جدید منتشر شد!

در فصل جدید صداپیشگان جایگزین جاستین رویلند شدند. (که به دلیل اتهامات سوء رفتار از نمایش اخراج شده بود.). با اینکه صدا پیشه ها جدید هستند ولی صدای شخصیت ها تقریبا مثل گذشته است. در اقدامی غیرمعمول، شبکه نام صدا صدابازیگران جدید را تا پخش فصل سریال محرمانه نگه می دارد (بله، دو نفر هستند – یک بازیگر برای ریک و دیگری برای مورتی).

فصل ۷ سریال ریک و مورتی یکشنبه ۱۵ اکتبر ساعت ۲۳ منتشر می شود. در حالی که سریال در حال بازگشت است. جاستین رویلند خالق و صداپیشه شخصیت‌های اصلی سریال دیگر حضور نخواهد داشت.

صداپیشه اصلی به جرم ضرب و شتم اخراج شد!

همانطور که در سال گذشته گزارش شد. رویلند به یک فقره جنایت مربوط جراحت بدنی و یک مورد جنایت حبس کاذب با تهدید، خشونت، کلاهبرداری و/یا فریب در حادثه ای با زنی که در ژانویه ۲۰۲۰ با او بود، متهم شد.

در فوریه 2023 اتهامات به دلیل کمبود شواهد لغو شد. اما در آن زمان سه شرکت تولید قبلاً روابط خود را با او قطع کرده بودند: Adult Swim که ریک و مورتی را پخش می‌کند. Hulu که برنامه خود را Solar Opposites اجرا می کند. و 20th Animation که سریال مرد کوالایی را تولید کرد.

 فصل 7 سریال ریک و مورتی

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نقش‌های او از ریک سانچز نابغه اجتماعی‌پاتیک و مورتی اسمیت نوه‌ی عصبی‌ا، با صداهای شبیه‌سازی دوباره‌سازی می‌شوند. به گفته Adult Swim فصل 7 سریال ریک و مورتی که پس از عرضه در سال 2013 به یک پدیده جهانی تبدیل شد، در بیش از 134 کشور به 38 زبان پخش خواهد شد.

این طعنه در بخشی از اطلاعیه انتشار سریال وجود دارد که می گوید: «این فصل هفتم است و احتمالات بی‌پایان است.» باید دید این سریال جذاب چه سرانجامی در این فصل خواهد داشت.

تریلر فصل هفتم Rick and Morty :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =