ریانا بالاخره تصاویر پسرش را در تیک تاک منتشر کرد!


ریانا، خواننده ی سوپر محبوب و معروف 34 ساله، بالاخره اولین تصاویر پسرش را که فرزند او و دوست پسرش A$AP Rocky است در می 2022 به دنیا آمد روز شنبه منتشر کرد. جدیدترین اخبار هالیوود را در قسمت اخبار سلبریتی مووی 22 بخوانید…

پسر ریانا و A$AP هنوز اسم ندارد


در این ویدیوی بامزه، پسر ریحانا به مادرش لبخند میزند و صدا در می آورد. ریانا میگوید:”میخوای گوشی مامانی رو بگیری؟” در همان کلیپ، پسر ریحانا و A$AP که اسم او هنوز توسط این زوج منتشر نشده به بیرون پنجره نگاه میکند و به شیرینی خمیازه میکشد.

ورود ریانا به تیک تاک با اولین انتشار تصاویر پسرش


ریانا در کپشن این ویدیو نوشته بود “باز شد” که اولین ویدیوی او در این پلتفرم محسوب میشد.
در ماه می بود که مجله PEOPLE خبر بچه دار شدن ریحانا و دوست پسرش را تائید کرد. آن زمان یک منبع نزدیک اعلام کرده بود که ریاانا و A$AP همراه بچه در خانه شان در لس آنجلس هستند. این منبع اضافه کرد:” حال ریانا خوبه، اونها از اینکه پدر و مادر شدند خیلی هیجان زده اند. ریانا همین الان هم یه مادر فوق العاده است.”

ریاانا که برنده گرمی هم شده اولین بار در ژانویه اعلام کرد که در انتظار اولین فرزند خود با A$AP است. بعد از اینکه اولین بار در نیویورک با برآمدگی شکمش سوژه عکاس ها شد، منبعی اعلام کرد که ریانا “برای مادر شدن خیلی هیجان زده است” و “نمیتواند از این خوشحال تر باشد.”

مطالب مرتبط: بازگشت ریانا به موسیقی با آهنگ “Black Panther”


این منبع در ادامه گفت:” ریانا هر کاری را با روش خودش و به زمان خودش انجام میدهد. بچه دار شدن هم از این قضیه مستثناء نیست.”
او گفت:” ریانا و پارتنرش از اینکه بچه دار شدند روی ابرها بودند. اونها شبیه هر زوج دیگه ای که قراره پدر مادر بشند بودند. آره، خب اونها معروف اند، ولی شیرین ترین و بامزه ترین زوجی اند که در انتظار به دنیا اومدن بچه شون هستند.”
ریانا در طول بارداری اش استایل های حاملگی چشم گیری رو به نمایش گذاشت که بیشتر اونها شامل برآمدگی لخت شکم او بودند.
در طول یک مراسم زیبایی در ماه فوریه، ریحانا به مجله PEOPLE گفته بود که بازی کردن و انجام دادن فشن همزمان با بارداری هم سرگرم کننده بوده و هم چالش برانگیز:”دوسش دارم، ازش لذت میبرم.” “از اینکه نگران پوشوندن شکمم نیستم کیف میکنم. اگه حس کنم یکم چاق شدم میگم که: حالا هر چی! بالاخره یه بچه دارم به دنیا میارم!”


ریانا در مصاحبه اش در مورد پسرش صحبت کرد و گفت:” اون بامزه است. خوشحاله، و چاقه! (با خنده گفت)”
“اون شگفت انگیزه. الان همش تو مرحله بغل کردنه.”

منبع: People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دوازده =