تریلر سریال Steeltown Murders در ژانر جنایی و درام

تریلر سریال Steeltown Murders

تریلر سریال Steeltown Murders منتشر شد. قتل‌های Steeltown یک مینی سریال تلویزیونی چهار قسمتی واقعی و درام به نویسندگی اد ویتمور و کارگردانی مارک ایوانز است. این سریال توسط Severn Screen مستقر در ولز برای بی‌بی‌سی تولید شد و از BBC One پخش می شود. در این سریال فیلیپ گلنیستر و استفان رودری نقش کارآگاهانی را بازی می‌کنند که در حال تحقیق درباره قتل‌های واقعی جوزف کاپن در پورت تالبوت در ولز جنوبی هستند. اولین قسمت سریال در 15 مه 2023 در BBC One پخش شد و پخش سایر قسمت ها به صورت هفتگی تا 23 ژوئن ادامه دارد.

این سریال در 14 مه 2023 به عنوان “انتخاب هفته” در ساندی تایمز انتخاب شد. با این اظهار نظر که ” کار پلیس همه چیز را به خوبی پیش می برد. اما فیلمنامه دقیق قربانیان و حال خانواده های آنها را در نظر می گیرد.”

 

داستان سریال

پیشرفت‌های فن‌آوری قرن بیست و یکم به کارآگاهان کمک می‌کند تا یک پرونده قتل سرد مربوط به سال 1973 را انجام دهند. جرالدین هیوز و پائولین فلوید هر دو کلوپ شبانه Top Rank در سوانسی را ترک کردند بدون اینکه هرگز به خانه برگردند. اجساد آنها بعداً در لاندارسی کشف شد. این پرونده با نام “خفه کننده شنبه شب” اولین پرونده مستند یک قاتل زنجیره ای در ولز شد. جوزف کاپن مجرم واقعی بود.

این سریال در تاریخ 15 مه تا 23 ژوئن 2023 از BBC پخش می شود.

تریلر سریال Steeltown Murders :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =