بازگشت احتمالی رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی به MCU

مرد آهنی

پس از پایان دلخراش Avengers: Endgame طرفداران موافقند که بدون بازگشت رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش مرد آهنی، انتقام‌جویان هرگز مثل سابق نخواهند شد. حتی با وجود اینکه تونی استارک خداحافظی مناسب و قهرمانانه ای از MCU داشت. اما طرفداران همچنان منتظرند که او در نقش مردآهنی بازگردد.

با آخرین حضور در پادکست جو روگان The Joe Rogan Experience، رابرت داونی جونیور تا حدودی امید به بازگشت مرد آهنی را به وجود آورد. جو روگان در مورد احتمال بازگشت این بازیگر به MCU در نقش تونی استارک صحبت می کند.

مرد آهنی

بازگشت رابرت داونی جونیور؟

طبق اخبار سینما مووی 21 از رابرت داونی جونیور پرسیده شد که آیا برای بازی در نقش مرد آهنی به MCU بازخواهد گشت و آیا Avengers: Endgame واقعاً پایانی برای این شخصیت است یا خیر. متأسفانه او در پاسخ گفت که بعد از فداکاری که شخصیتش برای نجات همه بشریت انجام داد، مطلقاً هیچ برنامه ای برای بازگشت ندارد.

«هیچ شروع دوباره ای در جدول و برنامه کاری من وجود ندارد. احساس می‌کنم تمام تلاشم را با آن شخصیت انجام داده‌ام.» رابرت داونی جونیور همچنین گفت که برای بازگشت مرد آهنین باید یک استدلال بسیار قانع کننده وجود داشته باشد که همه وقایع را در یک خط مستقیم قرار دهد.

«باید یک استدلال فوق‌العاده قانع‌کننده و مجموعه‌ای از رویدادها وجود داشته باشد که بهانه بازگشت مرد آهنی را فراهم کند. اما نکته دیگر این است که من می‌خواهم کارهای دیگری انجام دهم.» طرفداران اما امیدوارند که نویسندگان چیزی فوق‌العاده شگفت‌انگیز بیابند تا همگی بتوانند یک بار دیگر مرد آهنی رابرت داونی جونیور را روی پرده بزرگ ببینند.

مرد آهنی

نظریه های طرفداران در مورد بازگشت رابرت داونی جونیور

در این مصاحبه جو روگان مجری، تئوری خود را در مورد بازگشت احتمالی رابرت داونی جونیور که مربوط به ماشین زمان است، مطرح می کند. که رابرت تنها با یک “عالی” پاسخ می دهد.

«این چیزی است که من فکر می‌کنم. آن‌ها بدون شما چند فیلم نیمه ضعیف Avengers را پشت سر می‌گذارند. لحظه ای وجود دارد که سرنوشت جهان در خطر است و آنها متوجه شده اند که به یک نابغه فوق العاده نیاز دارند. سپس آنها متوجه می شوند که چگونه ماشین زمان را دوباره راه اندازی کنند. شما از آن دستگاه بیرون می آیید و مردم دوباره هیجان زده می شوند.»

نظریه دیگر شامل چندجهانی است. از آنجایی که توبی مگوایر و مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man: No Way Home بازگشتی شگفت‌انگیز دارند. دور از ذهن نیست که برای تونی استارک هم همینطور تصور شود. تئوری چندجهانی می‌تواند از جمله گونه‌ای از چند جهان متفاوت باشد. همانطور که در لوکی یا در فیلم آینده Avengers: The Kang Dynasty دیده می‌شود. با این حال این امکان وجود دارد که بازگشت Iron Man به MCU چهره دیگری به جز رابرت داونی جونیور داشته باشد. شاید زمان آن رسیده است که فصل بازگشت رابرت داونی جونیور یک بار برای همیشه بسته شود.

منبع Fandomwire

آخرین مطالب

یک پاسخ

  1. ما از اول شخصیت مرد اهنی رو با رابرت داونی جونیور تو ذهنمون ساختیم تازه اینم نمیشه در نظر نگرفت که خیلی از پایه های فیلم های مارول هم بخاطر مرد اهنی شکل گرفت برای مثال مرد عنکبوتی بواسطه مرد اهنی وارد فاز سوم فیلم انتقام جویان شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =