تریلر فیلم Run Rabbit Run در ژانر ترسناک

تریلر فیلم Run Rabbit Run

تریلر فیلم Run Rabbit Run منتشر شد. Run Rabbit Run یک فیلم ترسناک روانشناختی استرالیایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی داینا رید و نویسندگی هانا کنت است. سارا اسنوک، لیلی لاتوره، دیمون هریمن و گرتا اسکاچی در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم در 19 ژانویه 2023 در جشنواره فیلم ساندنس اکران شد و در 28 ژوئن 2023 از طریق نتفلیکس اکران خواهد شد.

پس از اکران «بدو خرگوش بدو» در جشنواره ساندنس، «هالیوود ریپورتر» آن را فیلمی توصیف کرد که با فضاسازی «به راحتی تنش و وحشت» می‌آفریند. «هانا کنت» نویسنده فیلمنامه و اسنوک بازیگر سریال «وراثت» (Succession) یکی از تهیه‌کنندگان پروژه خواهند بود.

پیش از اسنوک قرار بود «الیزابت ماس» در این فیلم با رید همکاری کند. رید علاوه بر«سرگذشت ندیمه» سابقه کارگردانی اپیزودهایی از سریال‌های «آپلود» (Upload)، «بیگانه» (The Outsider)، «شاهزاده اسپانیایی» (The Spanish Princess) و «نیروی فضایی» (Space Force) را دارد.

 

داستان فیلم

داستان فیلم درباره یک پزشک باروری متوجه رفتار عجیبی در فرزند خود می شود. در واقع رابطه‌ای محنت‌زده‌ میان یک مادر با بازی اسنوک و دخترش با بازی «لیلی لاتوره» را نشان می‌دهد وقتی که دختر رفتارهای عجیبی از خود بروز می‌دهد. «دیمون هریمان»، «گرتا اسکاچی» و «ترور جیمیسون» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود.

فیلم «بدو خرگوش بدو» در ۲۸ ژوئن اکران می شود.

تریلر فیلم Run Rabbit Run:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =