۱۰ تا از پرفروش‌ترین فیلم های رایان رینولدز

فیلم های رایان رینولدز

بالا‌خره تاریخ انتشار ددپول ۳ اعلام ‌شد‌ که در آن شا‌هد پیوستن‌ جهش یافته‌ها به MCU در سال ۲۰۲۴ ‌هستیم. و این باعث می‌شود طرفداران بخواهند بر‌خی از فیلم های رایان رینولدز را مجددا ببینند.

رایان رینولدز یک بار دیگر با اعلام این خبر شگفت انگیز راجع‌به ددپول ۳ که در تاریخ ششم سپتامبر ۲۰۲۴ به عنوان بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول منتشر خواهد شد، طرفداران خود را هیجان‌زده کر‌ده است. با اخبار تکمیلی مبنی بر حضور هیو جکمن در نقش ولورین در این فیلم، دنباله ددپول هایپ بیشتری برای خود ایجاد کرد‌ه است.

با این حال در آینده نزدیک، طرفداران این فرصت را دارند تا نگاهی به برخی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های این بازیگر در دوران کاری‌اش داشته باشند. بخصوص آنهایی که در گیشه موفق ظاهر شده‌اند. بیایید به فیلم های رایان رینولدز بخصوص از نوع پرفروششان بپردازیم.

۱۰/۱۰

Green Lantern (2011) – $219,535,492

فیلم Green Lantern رایان رینولدز

فانوس سبز فیلمی ابرقهرمانی سا‌خته سال ۲۰۱۱ با محوریت ابرقهرمان دی‌سی به همین نام است. رایان رینولدز، هال جوردن، خلبان آزمایشی پرواز را به تصویر می‌کشد که صاحب حلقه سبز مرموزی است که به او اجازه می‌دهد به گروه فانوس سبز بپیوندد و از کهکشان در برابر تهدیدهای نامرئی دفاع کند.

فانوس سبز از هر نظر یک شکست بزرگ بود، من جمله خرابکاری در گیشه و کسب نقدهای منفی جهانی. رینولدز بارها در مورد ذات ناامید‌کننده فیلم شوخی کرده است، هر چند که خوشبختانه بعدها پس از بازی در نقش ددپول در فرانچایز X-Men فاکس در ژانر ابرقهرمانی احیا شد.

۹/۱۰

Turbo (2013) – $286,896,578

Turbo از انیمیشن های رایان رینولدز

توربو یک فیلم انیمیشنی سا‌خته سال ۲۰۱۳ با صداپیشگی رایان رینولدز به عنوان حلزون ناشناس است که آرزو دارد در مسابقه ایندی۵۰۰ شرکت کند. این فیلم آموزش و تمرین توربو را برای ورود به مسابقه به تصویر می‌کشد، از جمله آزمایش‌ها و تکلیف‌های زیادی که در طول مسیر انجام می‌دهد و به نظر غیرممکن می‌رسد.

توربو موفقیت محدودی در گیشه داشت و مخاطبان به تعداد متوسطی برای دیدن انیمیشن به سینما می‌آمدند. با اینکه فیلم ناامیدکننده نبود، اما در نهایت تاثیر کمی بر مخاطبان و در کل زندگی رینولدز داشت.

۸/۱۰

The Proposal (2009) – $314,709,717

فیلم The Proposal رایان رینولدز

خواستگاری یک کمدی رمانتیک سا‌خته سال ۲۰۰۹ با بازی ساندرا بولاک و رایان رینولدز به عنوان دو همکار است. آن دو باید وانمود کنند نامزد هستند تا یک مامور مهاجرت را فریب دهند که تهدید می‌کند شخصیت بولاک را به کانادا باز می گرداند.

این فیلم با بودجه بسیار کم و تبلیغات خوب، به موفقیتی عظیم در گیشه تبدیل شد و به عنوان یک ضربه اولیه برای رینولدز در دوران حرفه‌ایش عمل کرد. او می‌توانست در کمدی‌های رمانتیک بیشتری بازی کند، هر چند هیچکدام از آنها به موفقیت او در مقابل بولاک نمی‌رسیدند و این بازیگر ترجیح داد موفقیت بیشتری در فیلم‌های اکشن بدست آورد.

۷/۱۰

Free Guy (2021) – $323,496,495

فیلم Free Guy با بازی رایان رینولدز

مرد آزاد یکی از آخرین فیلم‌های تولیدشده توسط فاکس قرن بیستم قبل از تصاحب آن توسط دیزنی است. این فیلم دنیایی خیالی را در یک بازی ویدیویی جهان‌باز به تصویر می‌کشد که در آن رایان رینولدز یک NPC به نام گای را به تصویر می‌کشد.

مرد آزاد یک اثر غافلگیرکننده بود و نظر منتقدان را به خود جلب کرد و حتی با ادامه همه‌گیری کووید-۱۹ که باعث شد بسیاری از مخاطبان از سینما دوری کنند، فروش جهانی چشمگیری داشت. در این فیلم همچنین رینولدز دیالوگ‌های طعنه‌آمیز معمول خود را نداشت و به او نقشی کمی متفاوت از آنچه مخاطبان به آن عادت داشتند، می‌داد و در نتیجه مسیر شغلی آینده‌اش را رو به نقش‌های متنوع‌تری باز کرد.

۶/۱۰

X-Men Origins: Wolverine (2009) – $374,825,760

X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine اولین فیلم از سه فیلم اسپین‌آف با محوریت شخصیت جهش‌یافته نمادین هیو جکمن از فرنچایز X-Men است. این فیلم پیش‌درآمدی بر گذ‌شته این شخصیت قبل از از دست دادن حافظه‌اش است. تعدادی از جهش‌یافته های مهم از جمله اولین حضور رایان رینولدز در نقش وید ویلسون، یا همان ددپول در این فیلم به تصویر کشید‌ه می‌شوند.

با وجود اینکه این فیلم در گیشه به موفقیت متوسطی دست پیدا کرد، اما در میان طرفداران ابرقهرمانی، به خصوص برای استفاده از شخصیت ددپول، مورد نفرت قرار گرفت. با این وجود، رینولدز همچنان یک انتخاب محبوب باقی ماند و طرفداران را برای بازگشت نهایی او به عنوان نسخه بازسازی‌شده این شخصیت در ددپول ۲۰۱۶ منتظر گذاشت.

۵/۱۰

Detective Pikachu (2019) – $431,344,168

Detective Pikachu رایان رینولدز

کارآگاه پیکاچو فیلمی سا‌خته سال ۲۰۱۹ با بازی شخصیت بازی‌های پوکمون است. رایان رینولدز پیکاچوی نمادین را صداپیشگی می‌کند که باید بر مشکل از دست دا‌دن حافظه غلبه کند تا بتواند نقشه شوم تبدیل انسان‌ها به پیکاچو را خنثی کند.

این فیلم با اینکه از بازی‌ها پیروی نکرد، ولی توانست موفقیت بزرگی را به دست آورد. با همین حال با تحسین ویژه‌ای که از صداپیشگی رینولدز در نقش این شخصیت محبوب به عمل آمد، طرفداران این فیلم از عدم انتشار اخبار مربوط به یک دنباله احتمالی ناامید شدند. و این نشان می دهد که کارآگاه پیکاچو یک موفقیت تمام‌عیار بود‌ه است.

۴/۱۰

The Croods (2013) – $573,068,425

انیمیشن The Croods با صدای رایان رینولدز

کرودها یک کمدی انیمیشنی با حضور خانواده‌ای از غارنشینان است. زندگی آنها برای همیشه تغییر می‌کند وقتی غریبه‌ای به نام گای، که توسط رایان رینولدز صداپیشگی می‌شود، خبر از پایان جهان می‌دهد. اوضاع زمانی پیچیده‌تر می شود که گای عاشق ایپ می‌شود (که توسط اما استون صداپیشگی می‌شود) و پدرش را عصبانی می‌کند.

کرودها تحسین عمومی منتقدان را به همراه داشت و جای خود را در میان خانواده‌های سینمایی تثبیت کردند. هر چند که این پروژه در موفقیت شغلی رینولدز چندان موثر نبود، اما موفقیت فیلم به اندازه‌ای بود که بازگشت این بازیگر را در دنباله ۲۰۲۰ تضمین کرد.

۳/۱۰

Hobbs And Shaw (2019) – $760,381,706

فیلم Hobbs And Shaw با بازی رایان رینولدز

هابز و شاو مجموعه‌ای در دنیای سریع و خشن با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام است. در این فیلم می‌بینیم که دو شخصیت متضاد در مقابل ابرسرباز شرور بریکستون لوری قرار می‌گیرند که توسط ادریس البا ایفا می‌شود. به این شخصیت از طرف CIA کمک می‌شود که یکی از کمک‌ها یک مامور است که توسط رایان رینولدز به تصویر کشید‌ه شد‌ه است.

با این حال حضور رینولدز در این فیلم، موضوع مهمی برای طرفداران این فرنچایز بود. موفقیت این اسپین‌آف کافی بود تا حکم یک دنباله را داشته باشد و بسیاری از طرفداران امیدوارند رینولدز در آن دنباله نیز حضور یابد.

۲/۱۰

Deadpool (2016) – $781,947,691

ددپول رایان رینولدز

ددپول بازسازی‌ای طولانی مدت از این شخصیت است که یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی سا‌خته شد‌ه تا به حال محسوب می‌شود. با بازگشت رایان رینولدز در نقش مرک با یک دهان، این فیلم به طور کامل فرنچایز X-Men را بازسازی می‌کند. این فیلم گوشه جدیدی از دنیای آن را باز می‌کند که به سرعت مورد توجه طرفداران قرار گرفت.

ددپول با بودجه نسبتا کم در مقایسه با دیگر فیلم‌های ابرقهرمانی بزرگ، به یک موفقیت عظیم تبدیل شد. و به سرعت به یکی از فیلم‌های پرفروش تمام دوران تبدیل شد.

۱/۱۰

Deadpool 2 (2018) – $786,362,370

ددپول 2 با نقش‌آفرینی رایان رینولدز

ددپول ۲ دنباله فیلم پرفروش سال ۲۰۱۶ است که نسبت به نسخه قبلی خود به سطح بزرگ‌تر و بهتری رسیده است. این فیلم با معرفی جاش برولین، داستانی موضوعی از خانواده و خودخواهی را در قالب یک داستان ابرقهرمانی روایت می کند.

ددپول ۲ هم آمار مشابهی بانسخه اصلی به‌دست آورد و اندکی از کل سود قبلی خود پیشی گرفت. این فیلم تنها کار رینولدز را تقویت کرد، که حالا شاهد بازی او در فیلم‌های اخیر ددپول هستیم.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =