تریلر فیلم Sanctuary در ژانر دارک کمدی

تریلر فیلم Sanctuary

تریلر فیلم Sanctuary منتشر شد. پناهگاه (Sanctuary) یک فیلم در ژانر دارک کمدی مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی زاخاری ویگون بر اساس فیلمنامه ای از میکا بلومبرگ است. مارگارت کوالی و کریستوفر ابوت در آن بازی می‌کنند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 11 سپتامبر 2022 انجام داد و اکران محدودی در سینماهای ایالات متحده در 19 مه 2023 قبل از اکران گسترده در 25 می دریافت خواهد کرد. در سپتامبر 2021، اعلام شد که مارگارت کوالی و کریستوفر ابوت به بازیگران فیلم ملحق شده‌اند، با کارگردانی زکری ویگون بر اساس فیلمنامه‌ای از میکا بلومبرگ. فیلمبرداری اصلی در شهر نیویورک انجام شد.

 

نمایش فیلم

Sanctuary اولین نمایش جهانی خود را در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 11 سپتامبر 2022 انجام داد.مدت کوتاهی پس از آن، Super LTD، یک بخش از نئون، حقوق پخش فیلم را به دست آورد. با این حال، در نهایت تحت نئون توزیع شد. این فیلم همچنین در چهلمین جشنواره سالانه فیلم میامی کالج داد در 11 مارس 2023 به نمایش درآمد، جایی که نامزد دریافت جایزه نایت ماریمباس شد

در 19 مه 2023 در ایالات متحده اکران محدودی خواهد داشت، سپس در 25 می به اکران گسترده خواهد رسید.

 

داستان فیلم

داستان فیلم وارث یک امپراتوری هتل و حاکمی که او را برای موفقیت آماده کرده است. در یک اتاق هتل با آن مبارزه می کنند، زیرا او سعی می کند به رابطه آنها پایان دهد.

تریلر فیلم Sanctuary :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =