تریلر سریال Makanai محصول ژاپن

تریلر سریال Makanai

تریلر سریال Makanai منتشر شد. هیروکازو کورئیدا کارگردان «Makanai: Cooking for the Maiko House» است. او « Shoplifters»، « The Makanai: Cooking for the Maiko House» را به عنوان اولین تولید سریال خود برای نتفلیکس تنظیم کرده است. این نمایش اقتباسی زنده از یک کمیک اصلی است.

“Makanai: Cooking for the Maiko House” قرار است محصول مشترک نتفلیکس و شرکت Bun-Buku باشد که کورئیدا در آن نقش دارد. این سریال بر اساس «Maiko in Kyoto: From the Maiko House» رمان گرافیکی محبوب کویاما آیکو است که برای اولین بار در هفته نامه شونن یکشنبه از سال 2016 پخش شد.

 

موضوع سریال

داستان در منطقه گیشا کیوتو، قهرمان داستان کیو تبدیل به یک ماکانای می شود (شخصی که غذا می پزد) در خانه ای که گیشاهای شاگرد با هم زندگی می کنند. داستان زندگی روزمره Kiyo maiko Sumire و دوست دوران کودکی اش را به تصویر می کشد. او و دوستش  از Aomori به کیوتو آمده اند. در میان دنیای پر جنب و جوش گیشا و کورتیزان مایکو غذاهای خوشمزه ای را به تصویر می کشد.

این رمان کمیک برنده شصت و پنجمین جایزه مانگا شوگاکوکان شد و با بیش از 1.8 میلیون نسخه پرفروش است. فیلمنامه اقتباسی این فیلم توسط کورئیدا ، سونادا مامی، سونو مگومی، اوکویاما هیروشی و ساتو تاکوما نوشته شده است.

این سریال دارای 9 اپیزود است و در تاریخ 12 ژنویه منتشر می شود.

تریلر سریال Makanai :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 5 =