تاریخ اکران فیلم Smile 2 مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Smile 2

پارامونت تاریخ اکران فیلم Smile 2 را مشخص کرد. این کمپانی 18 اکتبر 2024 را به عنوان تاریخ اکران فیلم Smile 2 تعیین کرده است.

علاوه بر این فیلم زندگینامه باب مارلی به جای 12 ژانویه سال آینده اکنون در 14 فوریه پخش می شود. رینالدو مارکوس گرین کارگردانی کینگزلی بن آدیر را در نقش اصلی به عنوان نوازنده افسانه ای رگی بر عهده دارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21، Smile برای پارامونت در پاییز گذشته یک تجربه عالی بود و به یک فیلم پرفروش تبدیل شد. که بیش از 105 میلیون دلار داخلی و 217 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشت.

تاریخ اکران فیلم Smile 2

لبخند یا  Smile یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پارکر فین در نخستین کارگردانی فیلم بلند او است. در این فیلم سوزی بیکن در نقش درمانگری بازی می‌کند که پس از مشاهدهٔ خودکشی عجیب یک بیمار، تجربه‌های نگران‌کننده و دلهره‌آوری را پشت سر می‌گذارد و به این باور می‌رسد که آنچه تجربه می‌کند فراطبیعی است. جسی آشر، کایل گالنر، کیتلین استیسی، کل پن و راب مورگان نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

لبخند عموماً نقدهای مثبتی را از منتقدان دریافت کرد. اگرچه برخی شباهت‌هایی را با دیگر فیلم های ترسناک مانند (۲۰۱۴) و حلقه (۲۰۰۲) پیدا کردند اما در نهایت فیلم موفقیت خوبی به دست آورد. این فیلم همچنین با فروش 217 میلیون دلار با بودجه ۱۷ میلیون دلاری در گیشه موفق بود.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =