نتفلیکس برنده استریم سال 2022 شد؛ Stranger Things در صدر جدول

نتفلیکس برنده استریم سال 2022

نتفلیکس برنده استریم سال 2022 شد. طبق گزارش نیلسن « Stranger Things» از برندگان بزرگ این لیست است. سریال «ونزدی» و «اوزارک» نیز در رده های بعدی قرار گرفتند.

نتایج به سدت آمده نشان می دهد نتفلیکس بدون شک بر چارت‌های استریم نیلسن ایالات متحده برای سال 2022 تسلط داشته است. که این موفقیت به دلیل نمایش سریال هایی مانند از Stranger Things، Wednesday و Ozark و همچنین خریدهایی مانند Cocomelon و NCIS است.

نتفلیکس برنده استریم سال 2022

بررسی جایگاه سریال ها

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نتایج به دست آمده بر اساس دو لیست برنامه های استریم اصلی و برنامه های استریم در مجموعه منتشر شده اند. Stranger Things در هر دو لیست با 52 میلیارد دقیقه تماشا در تمام 34 قسمت سریال در رتبه اول قرار گرفت.

اوزارک با 31.3 میلیارد دقیقه تماشا در رتبه دوم جدول پخش نسخه های اصلی و شماره 4 در مجموع قرار گرفت. 18.6 میلیارد دقیقه تماشای ونزدی، سریال را در جایگاه سوم در میان نسخه‌های اصلی و در رتبه دوازدهم مجموع قرار داد. با توجه به اینکه سریال جدید تنها هشت قسمت دارد. یک شاهکار قابل توجه است. بسیاری از سریال های موجود در لیست ده ها یا حتی صدها قسمت دارند.

The Crown  رتبه 10 لیست اصلی را به خود اختصاص داد. پرایم ویدیو توانست در 15 فیلم برتر با پسران با 10.6 میلیارد دقیقه تماشا در رتبه 11 و حلقه های قدرت با 9.4 میلیارد دقیقه در رتبه 15 قرار بگیرد.

در مورد فهرست کلی، NCIS و Cocomelon در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند. آنها به ترتیب 38.1 بایت و 37.8 میلیارد دقیقه تماشا کردند. Grey’s Anatomy، Gilmore Girls و Seinfeld نیز در میان 15 فیلم برتر قرار داشتند.

Disney+ سه جایگاه را در فهرست کلی به دست آورد و Encanto در رتبه 5 قرار گرفت. این فیلم در طول سال 27.4 میلیارد دقیقه تماشا کرد. Bluey و The Simpsons نیز نماینده پخش کننده در 15 برتر بودند.

در اینجا 15 عنوان برتر نتفلیکس برنده استریم سال 2022  را بررسی می کنیم. تعداد قسمت ها به همراه تایم نمایش به صورت دقیق ذکر شده است:

نتفلیکس برنده استریم سال 2022 نتفلیکس برنده استریم سال 2022

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =