تریلر سریال Gotham Knights

تریلر سریال Gotham Knights

تریلر سریال Gotham Knights منتشر شد.  شوالیه‌های گاتهام یک مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط جیمز استوتراکس، ناتالی آبرامز و چاد فایواش برای CW ساخته شده است. این فیلم بر روی اعضای خانواده بتمن و دیگر شخصیت های فرعی کمیک دی سی متمرکز است و قرار است در ۱۴ مارس ۲۰۲۳ به نمایش درآید. فیلمبرداری قسمت آزمایشی در آوریل 2022 در سراسر خیابان های تورنتو آغاز شد.

از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می کنند می توان اشاره کرد به «اسکار مورگان»، «ناویا رابینسون»، «فالون اسمیت»، «تایلر دی کیارا»، «اولیویا رز کیگان»، «آنا لور»، «راهارت آدامز» و «میشا کالینز». تریلر بیشتر قصد دارد مبارزات در گاتهام را به بینندگان نشان دهد تا بتوان مثل همیشه فضای خشن و تبهکارانه گاتهام را حس کرد.

 

داستان سریال

بروس وین به قتل رسیده است و پسر خوانده اش ترنر هیز اتحادی را با فرزندان دشمنان بتمن تشکیل می دهد. همانطور که گاتهام جای خطرناکتری می شود. این گروه که به شوالیه های گاتهام معروف هستند تبدیل به ناجیان گاتهام می شوند. فرزندان دشمنان زمانی با ترنر کار می کنند. که والدین آنها به قتل بروس متهم می شوند و آنها سعی می کنند نام والدین خود را پاک کنند.

این سریال قرار است در تاریخ ۱۴ مارس سال ۲۰۲۳ پخش خودش را آغاز کند.

تریلر سریال Gotham Knights :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =