تریلر جدید Teenage Mutant Ninja Turtles از شخصیت استاد اسپلینتر با صدا پیشگی جکی چان رونمایی کرد!

پارامونت پیکچرز و نیکولدین نخستین تریلر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem با صداپیشگی جکی چان، سث روگن،جان سینا وپل راد را پس از دوسال انتظار منتشر کرد.

تریلر جدید Teenage Mutant Ninja Turtles

در تریلر جدید Teenage Mutant Ninja Turtles صداپیشگان نامی حضور دارند از جمله :

جکی چان در نقش اسپلینتر، رز بیرن در نقش لدرهد، جان سینا در نقش راک‌استدی، سث روگن در تقش بیباپ، آیس کیوب در نقش سوپرفلای،. ناستاسیا دمتریو در نقش وینگ‌نات، آیو ادبیری در نقش ایپریل اونیل، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش باکستر استاکمن، پست مالون در نقش ری فیله، پل راد در نقش موندو گکو و مایا رودولف.

همچنین صداپیشگان لاک پشتهای نینجا بریدی درنقش دوناتلو، براون جونیور در نقش میکلانجلو، کانتو در نقش لئوناردو، و نون در نقش رافائل هستند.

فیلم جدید لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان، داستانی لاک‌پشت‌های نینجایی را روایت می‌کند که از خیابان‌های شهر نیویورک را در برابر جرم و جنایت حافظت می‌کنند. خلاصه داستان این انیمیشن دوب عدی در CGI نیز منتشر شده است. چهارقلو های لاک‌پشت پس از سال‌ها دوری از دنیای انسا‌ن‌ها هستند. حال آن ها تصمیم گرفته‌اند تا قلب نیویورکی‌ها را به دست آورند و با اعمال حرکت های قهرمانانه در جامعه پذیرفته شوند. آن ها در بین راه دوست جدیدی به نام اپریل پیدا میکنند. دوست جدیدشان ایپریل اونیل به نوجوانان کمک می‌کند تا با یک سندیکای جنایی مرموز مقابله کنند، اما دیری نمی‌پاید که ارتشی از جهش‌یافتگان به سمت آن‌ها اعزام می‌شوند.

جف راو از نویسندگان و دستیار کارگردان The Mitchells vs the Machines و از نویسندگان Gravity Falls این فیلم را کارگردانی کرده است. هرج‌ومرج جهش‌یافتگان اولین فیلم انیمیشن نیکلودین است که در سالن‌های سینما در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ اکران می‌شود. لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان ابتدا به صورت کتاب‌های کامیک منتشر شد و سپس به سریال‌های انیمیشن و لایو اکشن و فیلم تبدیل شد.

تریلر جدید Teenage Mutant Ninja Turtles :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 5 =