تریلر فیلم The Blackening در ژانر کمدی ترسناک

تریلر فیلم The Blackening

تریلر فیلم The Blackening منتشر شد. The Blackening یک فیلم کمدی ترسناک آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی تیم استوری و نویسندگی تریسی الیور و دواین پرکینز است. که بر اساس فیلم کوتاهی به همین نام در سال ۲۰۱۸ توسط گروه کمدی ۳ پیت ساخته شده است.این فیلم درباره یک گروه از دوستان کاملاً آفریقایی آمریکایی است که در حین اقامت در کابینی در جنگل با یک قاتل روبرو می شوند. بازیگران گروه عبارتند از: گریس بایرز، جرمین فاولر، ملوین گرگ، ایکس مایو، پرکینز، آنتوانت رابرتسون، سینکوا والز، جی فاروآ و ایوان اورجی.

The Blackening اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲ در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ توسط Lionsgate اکران خواهد شد.

 

داستان فیلم

فیلم این موضوع را مورد بازجویی قرار می دهد که شخصیت آفریقایی-آمریکایی اغلب اولین کسی است که در فیلم های ترسناک جان خود را از دست می دهد. با قرار دادن یک گروه تمام سیاه پوست از دوستان خود در کابینی در جنگل، جایی که آنها با یک قاتل نقابدار روبرو می شوند. که از آنها می خواهد که رتبه بندی خود را به دست آورند. درجاتی از سیاهی به طوری که او بتواند ترتیب صحیح کشتن آنها را تعیین کند.

این فیلم در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ توسط Lionsgate اکران خواهد شد.

تریلر فیلم The Blackening :

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =