پوستر سریال Gen V اسپین آف The Boys منتشر شد

پوستر سریال Gen V

هنوز اواسط تابستان است. اما طرفداران The Boys در حال آماده شدن برای بازگشت به مدرسه با نگاهی به پوستر سریال Gen V هستند. این سریال داستان گروهی از دانش‌آموزان فوق‌العاده قدرتمند را در مدرسه مبارزه با جنایت دانشگاه گودولکین در دانشگاه Vought International به تصویر می کشد. در اوایل سال جاری اریک کریپکه اعلام کرد که استودیو اعلامیه های فوق العاده هیجان انگیز زیادی را منتشر خواهد کرد. و مطمئناً این هیجان متوقف نمی شود! این سوپرایز همچنین با اعلام این خبر منتشر شد که این سریال در تاریخ 29 سپتامبر با سه قسمت پخش خواهد شد. و برای اینکه این هیجان همچنان ادامه داشته باشد پوستر سریال Gen V را نیز منتشر کردند.

Gen V توسط کریگ روزنبرگ توسعه داده شد و میشل فازکاس و تارا باترز در برنامه حضور داشتند. اریک کریپکه و روزنبرگ در کنار ست روگن و ایوان گلدبرگ به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند. جاز سینکلر، لیز برادوی، چنس پردومو، مدی فیلیپس، لندن ثور، درک لو، آسا ژرمن، شلی کان، پاتریک شوارتزنگر، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. این سریال پس از جدایی چند بازیگران و تغییر عنوان در نهایت مشخص است که در سپتامبر منتشر می شود.

اخبار مرتبط: تاریخ انتشار سریال Gen V اسپین آف The Boys اعلام شد

.

پوستر سریال Gen V

داستان سریال

این سریال داستان تعداد معدودی از دانشجویان کالج را دنبال خواهد کرد که در سالن‌های آکادمیک اختصاصی Vought International ثبت نام کرده‌اند. جایی که دانش‌آموزان آن مجبورند از چالش‌های Hunger Games برای آزمایش استعداد و زیرکی خود عبور کنند. به طور خاص تر، خواهیم دید که این این افراد اهل رقابت، مرزهای فیزیکی و اخلاقی خود را چگونه مورد آزمایش قرار می دهند و به چه جایگاهی دست پیدا می کنند.

اما قرار است روند سریال به چه صورت پیش برود؟ همانطور که از سریال هایی که در دنیای The Boys انتظار می رود، این یک تجربه خونین و خشن و در عین حال کاملاً سرگرم کننده برای مخاطبان خواهد بود! البته با توجه به اینکه سری اصلی با این نسل جدید Vought-run متقاطع خواهد شد. Gen V باید با دیوانگی The Boys برابری کند. همانطور که تریلر نشان داد طرفداران می توانند دوباره جسی تی آشر، کولبی مینیفی و پی جی بیرن را ببینند که نقش خود را در این سریال بازی می کنند.

در ادامه ست روگن در مورد جهان پسران صحبت کرد. اخیراً ست روگن درباره مجموعه انیمیشنی فوق خشونت آمیز The Boys Presents: Diabolical صحبت کرد که امیدوار است فصل دوم آن در پرایم ویدیو ساخته شود. این سریال با تحسین منتقدان روبرو شد و طرفداران توانستند داستان‌های مبتذل، عجیب و غریب و خنده‌دار و در عین حال خشن آن را کشف کردند.

پوستر سریال Gen V

آنچه در مورد پسران فصل 4 می دانیم

در حالی که ما اخبار سرگرم کننده زیادی در مورد Gen V دریافت می کنیم. جالب است بدانید که فصل 4 The Boys در تورنتو در  حال فیلمبرداری است. اما این فصل چه چیزی برای طرفداران دارد. با بازگشت سایمون پگ برای ایفای مجدد نقش خود در نقش پدر هیو و با پیوستن رزماری دیویت به عنوان همسرش، فهرست بازیگران همچنان چشمگیرتر می شود.

همچنین اعلام شد که راب بندیکت و الیوت نایت به تازه واردان سوزان هیوارد و والوری کری خواهند پیوست. که به ترتیب نقش خواهر سیج و فایرکراکر را بازی خواهند کرد. جک کواید، کارل اوربان، آنتونی استار، ارین موریارتی، دومینیک مک الیگوت، جسی تی آشر، لاز آلونسو، چیس کرافورد، تومر کاپون و کارن فوکوهارا نیز قرار است بازگردند.

Gen V در 29 سپتامبر نمایش داده می شود. پوستر سریال Gen V را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

پوستر سریال Gen V

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =