اما استون در فیلم The Chain بازی نمی کند

اما استون در فیلم The Chain

ComingSoon با منبعی که مستقیماً از The Chain اطلاع داشت صحبت کرد که شایعه انتخاب بازیگران اما استون را رد کرد و گفت که این خبر درست نیست و اما استون در فیلم The Chain بازی نمی کند. اصل داستان در زیر آمده است.

در هفته گذشته گفته شد که اما استون برنده جایزه اسکار برای نقش اصلی در اقتباس سینمایی آینده ادگار رایت از The Chain، بر اساس رمان هیجان انگیز آدریان مک کینتی به همین نام قرارداد امضا کرده است. استون نقش راشل، مادری را به تصویر می کشد که توسط رباینده دخترش مجبور به ربودن فرزند دیگری می شود. اما در جدیدترین آپدیت های خبری حضور اما استون در فیلم The Chain تکذیب شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم The Chain به کارگردانی ادگار رایت بر اساس فیلمنامه ای توسط جین گلدمن (X-men: First Class) ساخته می شود. این پروژه برای اولین بار در سال 2020 اعلام شد که یونیورسال پیکچرز حقوق اقتباس را از طریق یک قرارداد هفت رقمی به دست آورد.

اما استون در فیلم The Chain

داستان فیلم

در خلاصه داستان این کتاب آمده است: «این کاری است که والدین هر روز صبح انجام می‌دهند. ریچل کلاین دخترش را در ایستگاه اتوبوس رها می‌کند و به دنبال کارهای خود می‌رود». اما یک تماس تلفنی از یک شماره ناشناس همه چیز را تغییر می‌دهد. زنی در آن طرف خط است که به او اطلاع می‌دهد که کایلی را در صندلی عقب ماشینش زندانی کرده و دهانش را بسته است. تنها راهی که ریچل می تواند دوباره او را ببیند این است که دقیقاً دستورالعمل‌های او را دنبال کند. دستورالعمل این است باج بدهید و فرزند دیگری را برای ربودن پیدا کنید. این یک آدم ربایی معمولی نیست. تماس گیرنده خود مادری است که پسرش را گرفته اند و اگر راشل طبق گفته او عمل نکند، پسر آن زن میمیرد.»

این فیلم توسط اریک فلنر و تیم بیوان از Working Title در کنار رایت و شریک تهیه کننده Nira Park از طریق Complete Fiction و Shane Salerno از The Story Factory تهیه خواهد شد.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =