سریال The Good Doctor برای فصل هفتم در ABC تمدید شد

سریال The Good Doctor

طبق اخبار فیلم  وسریال مووی 21 سریال The Good Doctor برای فصل هفتم در ABC تمدید شد. در این درام پزشکی که در سال 2017 پخش شد. فردی هایمور در نقش دکتر شان مورفی یک جراح جوان که مبتلا به سندرم ساوانت است. و در بخش جراحی بیمارستان معتبر سن خوزه سنت بوناونچر کار می کند، بازی می کند.

در کنار هایمور بازیگران دیگری  شامل هیل هارپر در نقش دکتر مارکوس اندروز، ریچارد شیف در نقش دکتر آرون گلاسمن، فیونا گوبلمن در نقش دکتر مورگان رزنیک، ویل یون لی در نقش دکتر الکس پارک، کریستینا چانگ در نقش دکتر آدری لیم ، پیج اسپرا در نقش لیا دیلالو، بریا سامونه هندرسون در نقش دکتر جردن آلن و نوآ گالوین در نقش دکتر آشر ولکه به ایفای نقش می پردازند.

سریال The Good Doctor

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال The Good Doctor به عنوان یکی از بهترین سریال های شبکه NBC به‌عنوان برترین برنامه سرگرمی انتخاب شده است. و طرفداران زیادی دارد که باعث شده برای فصل هفتم نیز تمدید شود.

طبق «جدیدترین» جریان داده‌های نیلسن، که شامل تماشای یک هفته از نمایش است. نمایش میانگین امتیاز 0.6 و 6 میلیون را در میان بیننده ها دارد.

« The Good Doctor» توسط دیوید شور و لیز فریدمن تهیه‌کنندگی و اجرا می‌شود. تهیه کنندگان اجرایی دیگر عبارتند از دانیل دائ کیم، ارین گان، توماس ال موران، دیوید هوسلتون، پیتر بلیک، جسیکا گراسل، گرت لرنر، مایک لیستو، هایمور، شاون ویلیامسون، دیوید کیم و سباستین لی.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =