افزایش 12 درصدی تماشاگران اپیزود 3 The Last of Us

اپیزود 3 The Last of Us

« The Last of Us» به یک اثر موفق برای HBO تبدیل شده است. این سریال پس از دستیابی به رکورد بینندگان در هر دو اپیزود و تمدید زودهنگام برای فصل دوم با اوج رسید. این سریال در حال حاضر با 6.4 میلیون بیننده در قسمت سوم یکشنبه به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده است.

بنابر اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 این عدد ترکیبی از اندازه‌گیری نیلسن از بینندگان در زمان پخش‌ اپیزود 3 در HBO در روز یکشنبه، به‌علاوه داده‌های برادران وارنر دیسکاوری در مورد پخش در HBO Max در طول شب بدست می‌آید.

این سریال به عنوان دومین سریال پربازدید در بیش از یک دهه اخیر است که وارد فهرست HBO شده است. که با اولین سریال «خاندان اژدها» در سال 2022 قابل مقایسه بود. در مقابل 6.4 میلیون بیننده اپیزود 3 The Last of Us نسبت به هفته گذشته 5.7 میلیون بیننده 12 درصد افزایش نشان می دهد. که خود 22 درصد بهبودی نسبت به 4.7 میلیون قسمت اول داشته است.

در زمان انتشار اپیزود 2 برادران وارنر دیسکاوری گزارش داد که اپیزود 1 یک هفته طول کشیده تا به 18 میلیون بیننده رسیده است. از روز سه‌شنبه WBD می‌گوید که دو قسمت اول در حال حاضر به طور میانگین ۲۱.۳ میلیون بیننده روی هم دارند.

اپیزود 3 The Last of Us

موفقیت HBO

همراه با نتایج جدید اپیزود 3 The Last of Us ، WBD گزارش داد که برای اولین بار HBO دارای چهار سریال مختلف  در همه ژانرها، از جمله مینی سریال‌ با 15 میلیون بیننده یا بیشتر در هر قسمت است: «آخرین بازمانده از ما» با 21.3 میلیون بیننده، «نیلوفر سفید» فصل 2 (که در دسامبر 2022 به پایان رسید) با 15.5 میلیون نفر، «خاندان اژدها» (که اولین فصل آن در اکتبر 2022 به پایان رسید) با 29 میلیون تماشاگر، و «Euphoria» فصل 2 (که در فوریه 2022 به پایان رسید) با 19.5 میلیون است.

اپیزود 3 سریال The Last of Us با عنوان “Long Long Time” بلافاصله مورد تحسین طرفداران و منتقدان قرار گرفت. اپیزود یکشنبه اولین انحراف عمده خود را از منبع اصلی خود انجام داد. بازی های ویدیویی پلی استیشن با همین نام و از فلاش بک برای تمرکز بر داستان عاشقانه بین جوئل (پدرو پاسکال) بیل (نیک آفرمن) و فرانک (موری بارتلت) استفاده کرد.

کریگ مازن یکی از خالقان سریال در مصاحبه ای با Variety توضیح داد: «آخرین بازمانده از ما به نظر داستانی غنی و در عین حال دیده نشده بود. «این موضوع به ما فرصتی داد تا ببینیم زمان چگونه سپری شده است. من فقط مجذوب ایده بیل بودم. به عنوان کسی که یک مکان امن ایجاد کرده بود و سپس فرانک را در حال مردن پیدا کرد.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =