گروه کارگردانی سریال ارباب حلقه ها در فصل دوم یک تیم کاملا زنانه است

کارگردانی سریال ارباب حلقه ها

اطلاعیه جدید اعلام کرد که گروه کارگردانی سریال ارباب حلقه ها تماما زن هستند و تعداد قسمت‌های فصل 2 را نیز فاش کرد.

فصل دوم و آتی سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power از استودیوی آمازون که در حال حاضر در بریتانیا در حال تولید است، توسط شارلوت برندستروم کارگردانی خواهد شد. که پس از ساخت دو قسمت در فصل 1 دوباره به عنوان کارگردان بازخواهد گشت. Sanaa Hamri و Louise Hooper هم به تازگی وارد این فرنچایز شده اند. این اعلامیه همچنین به طور غیرمستقیم تأیید کرد که فصل 2 دارای همان تعداد قسمت های فصل 1 یعنی هشت اپیزود خواهد بود.

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 در فصل اول، برندستروم تنها کارگردان زن بود. در فصل 2 گروه کارگردانی سریال ارباب حلقه ها یک تیم کاملا زنانه است.

برندستروم کارگردان اپیزودهای 106 / “Udûn” که صحنه نبرد بزرگ فصل 1 و فوران کوه عذاب را به نمایش می‌گذارد و 107 / “چشم” که عواقب آن را روایت می‌کند. کارگردانی چهار قسمت را بر عهده خواهد داشت و همچنین به عنوان یکی از مجریان این سریال ایفای نقش خواهد کرد. تولید کننده این فصل او سمت کارگردانی سریال ارباب حلقه ها را از وین چه ییپ می گیرد، که چهار قسمت از جمله قسمت پایانی را کارگردانی کرد و یکی از تهیه کنندگان فصل 1 بود. به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز خدمت کرد.

Hamri و Hooper هر کدام دو قسمت از فصل 2 را کارگردانی خواهند کرد. برندستروم و Hamri همچنین قراردادهای کلی با استودیو آمازون دارند.

کارگردانی سریال ارباب حلقه ها

داستان فصل دوم

LOTR: The Rings Of Power که توسط J.D. Payne و Patrick McKay ساخته شده است. در عصر دوم سرزمین میانه، هزاران سال قبل از رویدادهای فیلم های ارباب حلقه ها و رمان های J.R.R. تالکین این سریال که در زمان صلح نسبی شروع می‌شود. مجموعه‌ای از شخصیت‌های آشنا و جدید را دنبال می‌کند. زیرا آنها با ظهور مجدد شر به سرزمین میانه که مدت‌ها از آن می ترسیدند، روبرو می‌شوند.

طبق گفته آمازون فصل اول حلقه های قدرت توسط بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان مشاهده شده است و بیش از 24 میلیارد دقیقه پخش شده است. این مجموعه در روز اول خود بیش از 25 میلیون بیننده جهانی را به خود جلب کرد و بزرگترین نمایش در تاریخ پرایم ویدیو را رقم زد و همچنین در آخر هفته افتتاحیه خود به عنوان اولین نمایش در نمودار کلی استریم نیلسن جای گرفت.

کارگردانی سریال ارباب حلقه ها

گروه کارگردانی سریال ارباب حلقه ها

براندستروم اخیراً کارگردانی یک کار برای نتفلیکس سوئد با عنوان قتل بعید را به پایان رسانده است و از دیگر کارهای کارگردانی تلویزیونی او می توان به The Outsider برای HBO اشاره کرد. Jupiter’s Legacy، The Witcher و Away برای نتفلیکس؛ The Man in the High Castle برای Prime Video و Outlander و Counterpart برای Starz. برندستروم همچنین دو مینی سریال اروپایی را کارگردانی کرد: توطئه سکوت برای Viaplay و Disparue برای FR2، و همچنین بیش از 30 فیلم بلند، مینی سریال و فیلم های هفته را کارگردانی کرده است. او نامزد جایزه بین المللی امی برای جولی، شوالیه دو موپن است.

حمری اخیراً تهیه‌کنندگی و کارگردانی فصل دوم The Wheel of Time را برای Prime Video به پایان رسانده است. پیش از این حمری تهیه‌کننده/کارگردان اجرایی سریال پرطرفدار امپراتوری فاکس بود. از دیگر کارهای کارگردانی تلویزیونی اپیزودیک او می‌توان به Shameless، Rectify، Nashville، Elementary، Glee و Desperate Housewives اشاره کرد. حمری که یک کارگردان ماهر موزیک ویدیو نیز هست. مستند کنسرت ماریا کری، ماجراهای میمی را کارگردانی کرده است. همچنین فیلم های Something New، The Sisterhood of the Travelling Pants 2 و Just Wright را نیز کارگردانی کرده است.

کارگردانی سریال ارباب حلقه ها

هوپر برای فیلم چهار قسمتی محدود Flesh and Blood با بازی ایملدا استونتون و استفن ریا شناخته می شود. از دیگر فیلم‌های کارگردانی او می‌توان به قسمت پایانی فصل اول «مرد شنی» نیل گیمن، «ویچر»، «درون شماره ۹» و «خیانت» اشاره کرد. هوپر کار خود را با کارگردانی مستندهای هنری بی‌بی‌سی آغاز کرد و با دیوید لینچ، هلموت نیوتن، آرتور میلر، دیوید آتنبرو و بیورک کار کرد. همچنین نامزدی بفتا را دریافت کرد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =