تریلر مینی سریال The Lost Flowers of Alice Hart با هنرنمایی سیگورنی ویور

تریلر مینی سریال The Lost Flowers of Alice Hart

تریلر مینی سریال The Lost Flowers of Alice Hart منتشر شد. گل های گمشده آلیس هارت یک مینی سریال تلویزیونی هفت قسمتی است که توسط استودیو آمازون ساخته می شود و سیگورنی ویور و آلیسیا دبنام کری در آن نقش آفرینی می کنند. این بر اساس رمان نویسنده استرالیایی هالی رینگلند ساخته شده است و توسط سارا لمبرت مجری سریال برای نمایش اقتباس شده است. هر هفت قسمت توسط گلندین آیوین کارگردانی شده است. این سریال قرار است در 4 آگوست 2023 منتشر شود.

استودیو آمازون اعلام کرد که این نمایش در بیش از 240 کشور و منطقه از طریق سرویس پخش آمازون Prime Video در دسترس خواهد بود. برای اولین بار در 4 آگوست 2023 برنامه ریزی شده است، با سه قسمت اول بلافاصله و یک قسمت جدید به صورت هفتگی تا پایان سریال در 1 سپتامبر 2023 عرضه می شود.

 

داستان سریال

گل های گمشده آلیس هارت بر اساس رمان 2018 هالی رینگلند با همین نام، سفر شخصیت اصلی را دنبال می کند. این سریال داستان دختری جوان به نام آلیس هارت را دنبال می کند که دوران کودکی خشونت آمیزش سایه تاریکی بر زندگی بزرگسالی او می اندازد. در ادامه او یتیم می شود. و به مزرعه گل مادربزرگش می رود تا با او زندگی کند.

این سریال در تاریخ 4 آگوست 2023 منتشر می شود.

تریلر مینی سریال The Lost Flowers of Alice Hart :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =